İletişim Formu

... devamını oku

Çalışma Saatleri

Hafta içi ve Hafta sonu 10:00 - 22:00

 

Erken kahvaltı veya geç akşam yemekleri için Kanyon’da bulunan bazı restoran ve kafeler ile Kanyon Cinemaximum ilgili saatler dışında da açık bulunmaktadır.

İletişim

ADRES

Büyükdere Cad. No:185 34394 Levent - İstanbul

WHATSAPP

+90 532 290 56 96
Kanyon’la ilgili bütün sorularınızı Whatsapp’tan yazabilirsiniz.

TELEFON

+90 212 317 53 00+90 212 317 53 30

FAKS
+90 212 317 53 00
EMAIL

bilgi@kanyon.com.tr

Hizmetler

ENGELLİ ZİYARETÇİLER İÇİN

Kanyon’da bulunan tüm giriş ve çıkışlar engelli ziyaretçilerimizin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çarşı içerisinde giriş noktalarında tekerli sandalye bulunmaktadır. Aracıyla gelmek isteyen engelli ziyaretçilerimiz kendilerine ayrılmış özel otopark alanlarını ücretsiz olarak kullanabilirler.

BEBEKLER İÇİN

Bebek Odası P1 katında hizmet vermektedir. Bebek Odası, ebeveynlerin ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını düşünerek özenle hazırlanmıştır. G katında bulunan Kanyon Info’dan 10.00-22.00 saatleri arasında Kanyon içerisinde günlük kullanımınız için bebek arabası alabilirsiniz.

DUA ODASI

Dua odası P2 katında yer almaktadır.

OTOPARK, VALE ve TAKSİ

2.300 araçlık otoparkımızda araba ve motosikletiniz için rahatlıkla yer bulabilir veya Kanyon’a metro, otobüs veya minibüsle ulaşabilirsiniz. Kanyon otoparkının aylık abonelik ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi için irtibat numarası: 0212 317 53 73 Vale hizmeti her gün 10.00’da başlamakta ve son araba çıkana kadar devam etmektedir. Kanyon Taksi ise hergün 24 saat hizmetinizdedir.

AMBULANS

Acil durumlar için ambulans hizmeti bulunmaktadır.

TAX FREE

Kanyon Info içerisinde yabancı misafirlerimizin iadelerini hemen alabileceği Tax Free noktası bulunmaktadır.

Kanyon'a Ulaşım

METRO İLE:

Metrodan Levent durağında inerek Kanyon’a ulaşabilirsiniz.

TOPLU TAŞIMA İLE:

Tüm Maslak-Beşiktaş güzergahında çalışan İETT otobüsleri ve Sarıyer-Beşiktaş minibüsleri ile Kanyon’a ulaşabilirsiniz. Kanyon Büyükdere Caddesi üzerinde, 4. Levent ile Levent arasında yer almaktadır.

OTOMOBİL İLE:

Maslak yönünden Beşiktaş yönüne giderken, Kanyon Büyükdere Caddesi üzerinde, 4. Levent ile Levent arasında yer almaktadır. Beşiktaş yönünden Maslak yönüne giderken, Gültepe sapağından Gültepe’ye saptıktan sonra, yeraltı geçidinden geçip ilk sola dönüldüğünde Kanyon tam karşınızda yer almaktadır. Tekrar sola döndüğünüzde Büyükdere Caddesi’ne ve Kanyon’un ana girişine ulaşacaksınız. FSM köprüsünden gelişte, Levent – Sarıyer çıkışı alınmalı, Büyükdere Caddesi üzerinde, 4. Levent ile Levent arasında yer almaktadır.