Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
İncik Boncuk Süs Püs Takı Makı Kanyon’da
Tasarım takılar, son moda çantalar, vintage gözlükler, hasır şapkalar, espadriller ve yazın tüm renklerini yansıtan birbirinden zevkli ürünler; 15-16 Ağustos tarihleri 12.00-20.00 saatleri arası, Kanyon’da sizleri bekliyor.

Kanyon, İncik Boncuk Süs Püs Takı Makı meraklılarını; Der Liebling, Tartar, Gözde Atlı, Urban Bake, Liff, Vintage Takı, Nian by Nihan Buruk, O My Bag, Hasan Koca, Çuval, Chouchette, Civan, Wons-Mous, Kabus Kerim by Analog Kültür, Tukutukum, Peştema-z, Nefes, Happily Ever Paper, Six Times Five, Habitat ve Dem’in katılımıyla tasarım ürünleri keşfe çağırıyor.

Kanyon Virgin Radio’nun etkinlik alanında gerçekleştireceği yayınla da ziyaretçilere alışveriş ve müziğin keyfi bir arada yaşatılacak. İncik Boncuk Süs Püs Takı Makı merakınız varsa 15-16 Ağustos tarihleri arasında Kanyon’a uğramayı ihmal etmeyin.
Kanyon Virgin Radio'da Geveze İle Keyifli Sohbetler
Virgin Radio’nun en sevilen DJ’lerinden Geveze, Kanyon Virgin Radyo Stüdyosu’nda Arda Türkmen’i Ağırlıyor.

Kanyon Virgin Radio stüdyosu her ay Geveze ile birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. 16 Temmuz Çarşamba günü ünlü şef Arda Türkmen’in konuk olacağı “Geveze Show” 18.30-19.30 saatleri arasında her ay farklı konuklarla Kanyon Virgin Radyo Stüdyosu’ndan, Kanyon.com.tr ve 106.2 Virgin Radyo frekansından yayınlanmaya devam ediyor.

Geveze, Arda Türkmen ile gevezelik edip Kanyon ziyaretçilerine bu sohbet eşliğinde keyifli bir alışveriş yapma şansı sunacak. Geveze Show’un bundan sonraki konukları hakkında bilgiye kanyon.com.tr ve Kanyon sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir.
Kanyon Caz Havası Ola Onabule İle Sezonu Kapatıyor
Kanyon, Caz Havası konserleri ile her ay bir Pazar günü 14.00-16.00 saatleri arasında etkinlik alanında caz müziğinin önemli seslerini ağırladığı bir sezonun daha sonuna geliyor. Kanyon, sezonun son Caz Havası konseri kapsamında 13 Temmuz Pazar günü Ola Onabule’yi ağırlamaya hazırlanıyor.

Geniş oktavlı sesiyle eski dönem klasik soul şarkıcılarının geleneğini sürdüren İngiltereli şarkıcı ve söz yazarı Onabulé, bugüne kadar yayımladığı yedi albümün yanı sıra, kendi stüdyosunu ve plak şirketini kurdu; grubuyla birlikte dünyanın dört bir köşesini dolaştı.

Kanyon Caz Havası konserleri kapsamında İstanbul’daki müzikseverlerle buluşacak olan Ola Onabulé Kanyon ziyaretçilerini balladlardan, 60 ve 70'lerin soul ve blues şarkılarına uzanan ve benzersiz sesiyle daha da keyifli hale gelen bir müzikal tura çıkaracak.

Tarih : 13 Temmuz 2014
Yer : Kanyon Aktivite Alanı
Saat : 14:00-16:00
Kanyon'da Eğlenceli Bir Yaz Çocukları Bekliyor!
İstanbul Modern Kanyon işbirliğiyle çocuklar Kanyon yaz atölyelerinde buluşuyor.

Bu yaz Kanyon’da çocuklar hem yaratacak hem eğlenecek. İstanbul Modern işbirliğiyle Temmuz ve Ağustos ayları boyunca 6-12 yaş arası çocukları Kanyon’da el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeye yönelik yaz atölyeleri bekliyor.

Çocuklar, eğitmenler eşliğinde uygulanan bu atölyelerde, yeni malzemelerle tanışacak, farklı konular üzerinde düşünecek ve fikirlerini sanatla somutlaştıracaklar. Geleceği hayal edecek, çevre dostu fikirler üretecek, geometri ve sanatı buluşturacak ve hayali bir kent tasarlayacaklar. Atölyeler, Temmuz ve Ağustos ayı boyunca Ramazan Bayramı hariç her Cumartesi-Pazar 12.30-14.00 / 14.30-16.00 / 16.30-18:00 saatlerinde Kanyon etkinlik alanında gerçekleşecek. Her seansa 25 çocuğun katılabileceği etkinliğin detaylı programı ise şöyle;

5-6 Temmuz: Geleceği Aydınlatan Fenerler11-12 Temmuz (Cuma-Cumartesi): Kuş Evi
19-20 Temmuz: Geo Canavarlar
2-3 Ağustos: Köpük Kent
9-10 Ağustos: Yel Değirmeni Atölyesi
17 Ağustos: Geleceği Aydınlatan Fenerler
23-24 Ağustos: Kuş Evi

Rezervasyon için: 0212 317 53 30 Katılım ücretsizdir
Kanyon Fit Cebinde Fit Olmak Elinde!
Kanyon’un yepyeni uygulaması “Kanyon Fit”’i cebinize indirin, adım atarak harcadığınız kaloriyi ve kilo hedefini günü gününe takip edin.

Kanyon, yeni mobil uygulaması “Kanyon Fit” ile yaz aylarının en büyük sorunu kilo problemine eğlenceli ve pratik bir çözüm getiriyor. Applestore’dan ücretsiz olarak indirilebilecek Kanyon Fit uygulaması ile dileyen herkes kolayca form tutabilecek.

Kanyon Fit kilo, yaş ve boy ölçülerinize göre ideal kilonuzu belirliyor, adım sayacı ile yaktığınız enerjiyi vücut özelliklerinizle orantılı olarak hesaplıyor. Kanyon restoranlarındaki fit menüleri cebinize getiriyor, yediklerinizin kalorisini hesaplayarak uygulama panelinde oluşturduğunuz kilo hedeflerini günlük olarak takip etmenizi, ne kadar kalori alıp harcadığınızı anlık olarak gösteriyor. Ayrıca fit yaşamla ilgili ipuçları ile kilo kontrolünü eğlenceli bir hale getiriyor.

Üstelik Kanyon Fit uygulamasının adım sayarıyla 15 bin adımı tamamlayan herkesi Kanyon restoranlarından fit sürprizler bekliyor!
Kanyon'da Biriktir Kazan!
9 Haziran- 31 Temmuz tarihleri arasında Kanyon’dan alışveriş yapanlar yurtiçi gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

Bu yıl İstanbul Shopping Fest Kanyon’da daha da keyifli. Alışveriş tutkunları 9 Haziran-31 Temmuz

tarihleri arasında Kanyon’da yapacakları alışverişleri biriktiriyor, biriktirdikçe kazanıyor. 9 Haziran-31 Temmuz tarihlerinde alışverişini Kanyon’da yapan ve Kanyon -2 katında kurulacak standda fişlerini işleterek 4000 TL’ye ulaşan ilk 500 katılımcı yurtiçinde diledikleri bir destinasyona gidiş dönüş THY uçak bileti kazanıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.kanyondabiriktirkazan.com ziyaret edilebilir.
Çocuklar Bu Yaz Kanyon'da İngilizceyi Eğlenerek Öğrenecek!
28 Haziran, 5, 12 ve 14 Temmuz Tarihlerinde Kanyon D&R’da Kids English Party ile çocuklar hem İngilizce öğrenecek hem de keyifli vakit geçirecek.

Bu yaz Kanyon’da çocuk olmak çok daha eğlenceli. Kanyon sponsorluğunda Kanyon D&R’da 28 Haziran, 5, 12 ve 14 Temmuz tarihlerinde 4-9 yaş arası tüm çocukları İngilizceyi eğlenerek öğrenebilecekleri keyifli aktiviteler bekliyor.

Atölyeler 4 hafta boyunca her Cumartesi 12.00-13.00 / 13.30-14.30 / 15.00-16.00 saatlerinde gerçekleşecek. Anne ve babalar Kanyon’da alışverişlerini yaparken çocukları profesyonel eğitmenler eşliğinde İngilizce masallar, hikayeler, müzik videoları ve resimli alfabe eşliğinde İngilizce okuma, dinleme ve konuşma becerilerine yönelik atölyeler, boyama ve yap-boz atölyeleriyle hem eğlenecek hem de İngilizce öğrenecek.

28 Haziran- 14 Temmuz tarihleri arasında eğitim ve eğlence dolu bir Cumartesi geçirmek isteyen anne ve çocuklar Kanyon D&R’daki bu keyifli atölyeleri kaçırmamalı.
WeBubble ile Yakala, Yarat, Eğlen!
Kanyon’un yepyeni uygulaması “WeBubble” ile baloncukları yakalayan herkesi birbirinden renkli, eğlenceli ve lezzetli sürprizler bekliyor.

Ziyaretçilerini yeni ve farklı uygulamalarla şaşırtmaya devam eden Kanyon, mobil uygulama WeBubble ile eğlenceli bir deneyimin kapılarını aralıyor. WeBubble uygulamasını AppStore’dan indirerek bu eğlenceye katılan ziyaretçiler Cinemaximum, Apple Troy, GAP, Carluccio’s, M&S, Banana Republic gibi Kanyon’un önde gelen mağazalarındaki indirimleri ve hediyeleri yakalamanın yanında ayrıca kendi baloncuklarını yaratıp hem Kanyon dünyasında hem de sosyal medyada paylaşabilecek.

GPS Tabanlı, arttırılmış gerçeklik (Augmented reality) teknolojisinden faydalanarak hazırlanan, özgün ve kullanıcısına fayda sağlamayı amaçlayan, yer bildirimli bir iOS uygulaması olan WeBubble, sadece Kanyon’da.

6 Eylül’de başlayan WeBubble macerası, gerek tasarımı, gerek sürprizleri ile Kanyon ziyaretçilerinin vazgeçilmez eğlencesi olmaya aday.

Birbirinden çekici sürprizleri ve indirim fırsatlarını yakalamak, WeBubble’ın eğlenceli dünyasına konuk olmak isteyen herkesi Kanyon’daki hediye baloncuklarını yakalamaya bekliyoruz.
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
Virgin Radio Kanyon
Keşke böyle müzikler her yerde olsa!