Kanyon Radyo
Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
Silikon Vadisi Kanyon'da!
GELECEĞİN MUCİTLERİ KANYON’DA BULUŞUYOR!

Çılgın buluşlara meraklı çocuklar 22 Eylül- 6 Ekim tarihleri arasında yeniden Kanyon’da buluşuyor. Drone yarışından kod yazmaya, programlamaya, robotlara ve oyun tasarımına kadar öğretici atölyeler eğlenceli deneylerle birleşiyor. Geleceğin mucitleri hep birlikte keşfediyor, üretiyor eğleniyor!

Silikon Vadisi Kanyon’da etkinliğine katılmak için 0542 430 30 83 ve 0542 430 30 84 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir.
Kanyon'da Yaz Milongası
Kanyon, yıllardır ev sahipliği yaptığı Milonga Geceleri’ne bir yenisini daha ekliyor. 24 Ağustos Perşembe günü gerçekleşecek “Yaz Milongası” dans tutkunlarına unutulmaz bir yaz akşamı vaad ediyor.

Kanyon gelenekselleşen Milonga etkinliği ile tango severleri 24 Ağustos Perşembe akşamı bir kez daha dans rüzgarı ile karşılayacak. Müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bularak katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

Kanyon, daha öncekilerde olduğu gibi aşkın ve tutkunun dansı tangoyu bilenler pistteki yerini alırken, daha önce hiç dans etmemiş ya da dans etmek için zaman yaratamayan misafirler için de yeni bir fırsat sunuyor ve bir sonraki etkinlikte yer alabilmelerine imkan sağlıyor.

Tango ritimlerini hissetmek isteyen herkesi 24 Ağustos Perşembe akşamı 19.30 – 00.00 saatleri arasında Kanyon’a bekliyoruz.

Bırakın tango adımlarınıza eşlik etsin.
Powerpuff Girls yeniden Kanyon’da!
Kanyon ve sevilen çocuk kanalı Cartoon Network tüm çocukları eğlenceye yeniden davet ediyor.
4 – 12 Ağustos tarihleri arasında Kanyon’da yer alacak dev platformda çocuklar, Powerpuff kızları ile bir kez daha tanışma fırsatı bulacak. Bilim Atölyesi’nde mini deneyleri uzman eşliğinde gerçekleştirme heyecanını yaşayacak olan çocuklar, Cartoon Network’ün özel olarak geliştirdiği Powerpuff Girls’le kodlama oyununu da deneyimleyecek. Eğlenceli araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlence; çocukları ve onlarla yaz tatiline keyifli bir başlangıç yapmak isteyen ailelerini bekliyor.


Kanyon ve Cartoon Network; çocukların yaz tatilini doya doya yaşamaları için renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol aktiviteli bir dünyanın kapılarını aralıyor.
4 – 12 Ağustos tarihleri arasında Kanyon’da çocuklara özel kurulacak dev platforma girenler, bu renkli dünyada sevimli ve yetenekli Powerpuff Girls ile tanışma ve birbirinden keyifli aktivitelerle eğlenme imkanına sahip olacak.

Etkinlik için özel olarak oluşturulan Bilim Atölyesi’nde, mini deneyler yapmanın heyecanını yaşayacak olan çocuklar, Türkiye’de ilk defa bu etkinlikte yapılacak Powerpuff Girls ile Kodlama Oyunu’nda çocuklar kodlamaya ilk adımlarını atacaklar. Dünyada giderek daha da önemi artan bir eğitim trendi haline gelen “kodlama” çocukların neden-sonuç ilişkisini kavrama yeteneğini geliştiriyor.

Tüm bunlara ek olarak, çocukların bir kısmı Resim Atölyesi’nde el becerilerini sergilerken bir kısmı da Top Atma köşesinde efsane kötü karakter Mojo Jojo’yu yenmeye çalışacak. Çocuklar, uzaktan kumandalı araba parkuru, yüz boyama ve keyifli aktivitelerle bu sınırsız eğlenceyi ücretsiz olarak doyasıya yaşayacak.
Milonga Kanyon'da
Tangonun kalbi Kanyon’da atacak!

Kanyon’da gelenekselleşen Milonga etkinliği, tango severleri 18 Temmuz akşamı dans rüzgarı ile karşılamaya davet ediyor.

Kanyon, Milonga ile dans tutkunlarına güzel bir yaz akşamı yaşatacak. Müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bulup katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunacak. Tango bilenler pistteki yerini alacak, öğrenmek isteyen misafirler ise tango eğitmenleriyle iletişime geçip bir sonraki Kanyon Milonga etkinliğinde dans edecek. Bırakın tango Kanyon’da adımlarınıza eşlik etsin.

Tango ritimlerini hissetmek isteyen herkesi 18 Temmuz Salı akşamı 19:30’da Kanyon’a bekliyoruz.
“İSTANBUL SHOPPING FEST”TE EN RENKLİ ETKİNLİKLER KANYON’DA
İstanbul’un en büyük alışveriş etkinliği İstanbul Shopping Fest kapsamında, 1-16 Temmuz tarihleri arasında birbirinden renkli etkinlikler Kanyon misafirlerini bekliyor.

Alışveriş deneyimine her zaman farklı bir yorum katan ve alışveriş kültürünü etkinliklerle birleştirerek eğlenceli hale getiren Kanyon, bu özel dönemi dopdolu bir program ile karşılıyor.

Tango Rojo dansıyla Kanyon’da keyifli bir yaz günü
Kanyon, misafirlerini müziğin ve dansın ritmine davet edecek. 1 Temmuz, Cumartesi günü, Tango Rojo dans performansıyla Kanyon misafirleri eğlenceli bir gün geçirecek.

Günseli Kato Sergisi Kanyon’da
Kültür- sanat aktivitelerine her daim önem veren Kanyon, festival kapsamında sanatseverleri, “Günseli Kanto ile Sanat Sohbeti” etkinliğinde bir araya getirecek. Başarılı bir minyatür ve seramik sanatçısı olan Günseli Kanto, sanat serüvenindeki deneyimlerini ve sanat anlayışına dair detayları Kanyon misafirleri ile paylaşacak. Sanatçı, 2 Temmuz, Pazar günü sanat tutkunlarıyla sohbet gerçekleştirecek.

Koku Meraklıları için Aslı Bilgin ile Aromaterapi Dersi Kanyon’da
Aromaterapi nedir, kokular zihnimizi ve ruhumuzu nasıl etkiler, hangi yağlar, hangi yollarla elde edilir? sorularını Aslı Bilgin, Kanyon misafirleri için cevaplayacak. Kokuların gizemli dünyası Kanyon’u saracak. 4 Temmuz, Salı günü aromaterapi üzerine egzotik bir atölye çalışması, Kanyon misafirlerini ağırlayacak.

Çocuklara Özel Etkinlikler Kanyon’da
Yaz tatili boyunca Kanyon’a gelen çocukları sevindiren etkinlikler de, İstanbul Shopping Fest döneminde devam edecek. 4 Temmuz, Salı günü çocukların, ebeveynleriyle birlikte keyifli vakit geçirmesini sağlayacak Orchard Kutu Oyunları, 8 Temmuz, Cumartesi günü Nilay Yılmaz’la Zeno ve Mondo ile Çocuklar için Boyama atölyesi ve 9 Temmuz, Pazar günü gerçekleşecek Anne Kutu oyunları ve 14 Temmuz, Cuma günü Tolga Gümüşay’ın Fotoğrafta Filizlenen Öyküler etkinliği Kanyon’un küçük misafirleri için güzel yaz tatili hediyeleri olacak.

Sağlıklı ve İyi Yaşam Trendleri Kanyon’da
Festival kapsamında 4 Temmuz, Salı günü düzenlenecek olan etkinliklerden biri de Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile İyi Yaşam Sohbeti. Bu alanda pratik ve faydalı bilgiler, sağlıklı yaşamayı kolaylaştıran öneriler, Dilara Koçak’ın anlatımıyla Kanyon misafirleriyle buluşacak.

Organikanyon’un enerjisi Kanyon’da
Datça Murat Çiftliği’nin taptaze ürünleri her Cuma olduğu gibi İstanbul Shopping Fest kapsamında da 7 Temmuz Cuma günü Kanyon’da tezgah açarken, misafirlerini sürpriz etkinlikler ile karşılayacak.

Sizin Burcunuzun Alışveriş Alışkanlığı Ne?
Burçlara göre alışveriş alışkanlığı mı olur, demeyin. Burçlar karakterimizi etkilediği gibi alışveriş alışkanlıklarımızı da etkiliyor. 11 Temmuz, Salı günü Astrolog Sare Palaska, Kanyon misafirlerine burçlarına göre nasıl alışveriş alışkanlıkları gösterdiklerini anlatacak.

Kanyon’da İstanbul Shopping Fest coşkusu, Aylin Yazıcıoğlu ile keyifli bir şef Sohbeti’nden, Fısstıkk ve Mikro Yeşillikler ile yemek sohbetlerine, Zeynep Özçoban ile enerji ve aura sohbetine pek çok etkinlik ile sürecek. İstanbul Shopping Fest’te, her yaşa ve zevke hitap eden bu etkinliklere Deniz Göngör ile Aquadrum müzik performansı ve Uninvited Jazz Band ‘ın sahne performansı ile eşlik edecek.

Etkinlikler ücretsizdir.
YAZ TATİLİNDE KANYON’DAN ÇOCUKLARA EĞLENCELİ HEDİYE; GOMYAP ATÖLYESİ
Çocuklara yönelik eğitici, öğretici ve yaratıcılığı teşvik eden etkinlikleriyle her zaman adından söz ettiren Kanyon, karne sevinci yaşayan çocukların yaratıcılığına katkıda bulunacak bir etkinliğe daha ev sahipliği yapıyor. Kanyon, bu yaz tatilinde öğretici, eğlenceli el becerilerini geliştirici bir deneyim yaşamak isteyen tüm çocukları 1-2 ve 8-9 Temmuz tarihlerinde GOMYAP Atölyesi’ne bekliyor.

Kanyon, her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukların dört gözle beklediği yaz tatili heyecanına ortak oluyor. 1-2 ve 8-9 Temmuz tarihlerinde yaz tatilini İstanbul’da geçirecek tüm çocuklar için “ GOMYAP Atölyesi”hayata geçiriyor. Kanyon, - Dotkanyonda’nın büyülü atmosferinde gerçekleştirilecek bu atölye ile çocukları hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor.

Oyun çocuklar için keşfetmek, öğrenmek ve kendini ifade etmek demektir. Çocuk, oyun ile öğrenir. Bir parça kağıttan hayal gücüne göre neler yaratabileceğini görmek çocuklar için eğlendirici bir sanattır. Oyunun kalbinde haz almak yatar. Haz ise yapılan aktiviteyi tekrar etme isteğini doğurur. Tekrar etmenin ardından ustalık gelir. Ustalaşmak ise kendine güven ve başarı hissi yaratır. 1-2 ve 8-9 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Gomyap Atölyesi’nde çocuklar kağıt kullanarak ortaya neler çıkarabilecekleri görecek.

Yaz tatiline renk katmak, eğlenirken öğrenmek isteyen tüm çocukları GOMYAP Atölyesi’ne bekliyoruz. GOM, 6 yaş ve üzerinde herkes için tasarlanmış eğitici bir oyuncaktır. 3 boyutlu formlar tasarlayıp, inşa etmek için kâğıt modüllerden oluşur. Sonsuz sayıda kütle tasarlayabileceğiniz oyun yaratıcılığın sınırlarını genişletir. Alternatif eğitim sistemlerinin etkinleştiği bu dönemde bir tasarım oyuncağı olarak ince motor becerisi, fikir yürütme, ruhsal ve sanatsal ifade, renk & sayı algısı, işbirliği, sabır, bağlılık vb. konularına katkı sağlar. Yaratıcı fikirlerin üretiminde, içindeki yaratıcıyı ortaya çıkarabilecek, yaratma cesaretine sahip nesiller yetişmesine destek olmak ister.

Etkinlik ücretsizdir.

Önceden rezervasyon yapılması rica olunur.


Tarih: 1-2 ve 8-9 Temmuz 2017
Yer: DotKanyonda, Kanyon Teras
Saat: 13.30 – 15.00 veya 15.30 – 17.00
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Rezervasyon: 0212 317 53 00
0212 317 53 30
Çocuklar Powerpuff Girls ile Kanyon’da eğlenceye doyacak
Kanyon ve sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, karne sevinciyle uzun bir tatile giriş yapan çocuklara özel bir program hazırladı. 16 – 23 Haziran tarihlerinde Kanyon’da yer alacak dev platformda çocuklar, Powerpuff kızları ile tanışma fırsatı bulacak. Bilim Atölyesi’nde mini deneyleri uzman eşliğinde gerçekleştirme heyecanını yaşayacak olan çocuklar, Cartoon Network’ün özel olarak geliştirdiği Powerpuff Girls’le kodlama oyununu da deneyimleyecek. Eğlenceli araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlence; çocukları ve onlarla yaz tatiline keyifli bir başlangıç yapmak isteyen ailelerini bekliyor.

Kanyon ve Cartoon Network; uzun ve yorucu bir eğitim-öğretim dönemini geride bırakan çocuklar için renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol aktiviteli bir dünyanın kapılarını aralıyor.
Souq Sayfiye 25 - 26 Mayıs'ta Kanyon'da
Yaz tatilinde ihtiyacınız olan her şeyi bir arada bulabileceğiniz Souq Sayfiye, 25-26 Mayıs’ta Kanyon’da kuruluyor.

Türkiye’yi yepyeni bir alışveriş kültürüyle tanıştıran Souq Kanyon, ‘‘yaza merhaba’’ demek için 25-26 Mayıs’da Souq Sayfiye olarak Kanyon’da kuruluyor.

Geliştirdiği ‘temalı Pazar’ kavramıyla, her seferinde yeni bir içerikle tasarım, sanatçı, girişimci ve iş fikirlerini bir araya getiren Souq, yaz tatilinde ihtiyaç duyulan her şeyi yine aynı çatı altında bir araya getiriyor. Souq Sayfiye, 25-26 Mayıs perşembe ve cuma günleri saat 12.00-20.00 arasında, Kanyon’da kuruluyor.

Yine özenle seçilen ve yaza yönelik ürünlerin bulunabileceği oluşan Souq Sayfiye’de bikinilerden sandaletlere, tişörtlerden şort mayolara, yazlık ev aksesuarlarından peştemallara, yaz tatilinde ihtiyacınız olan her şey olacak. Süt mısır ve midye dolma da unutulmadı tabii!
Yazlık alışverişinizi tek bir çatı altında yapabileceğiniz bu en yazlık Souq’un katılımcıları şöyle:

5th Position’ın mayo ve bikinileri
Bey’in yazlıkları
Vintage İstanbul’un kıyafet ve aksesuarları
Direct Message Beachwear
Happy-nes’in yaz aksesuarları
Der Liebling’in takıları
Kanute’nin makrameleri
Palmhouse Living’in Akdenizli ev aksesuarları
Katzze’nin mavi porselenleri
Bravoistanbul’un Tipografik Peştamalları
Satsuma App’in yaz seçkisi
Reflect’in yaz koleksiyonu
One Two Pin’in rozetleri
Ayakizi el yapımı sandaletleri
Sea Circle yuvarlak peştemalları
Nature Of The Things ipek takıları
San Glasses gözlükleri
Tattly geçici dövmeleri
Zeytune’nin sabunları
Homemade Aromaterapi
Lunapark tatil vazgeçilmezleri
Pantheon Records
Kağıt Çocuk reklam ve afişleri
Tarihi Karaköy Midyecisi
Süt Mısırcı Serdar Usta

Tarih:
25-26 Mayıs Perşembe-Cuma
Saat: 12.00-20.00
Adres: Kanyon

facebook.com/souqdukkan
instagram.com/souq.dukkan

#souqsayfiyekanyonda
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
TÜRKİYE’DE BİR İLK!
KANYON’A BREEAM’DEN “OLAĞANÜSTÜ” DERECESİ


Kanyon, işletmeye alınmış binalar için uygulanan “BREEAM” kriterleri doğrultusunda tasarım, bina yönetimi ve çevresel performans açısından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Olağanüstü” seviyesindeki sertifikayı Türkiye’de alan ilk ticari bina olarak büyük bir başarıya imza attı.

2012 yılında BREEAM kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek “Mükemmel” seviyesinde Türkiye’den sertifika alan ilk firma olan Kanyon, bu konudaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İSO 14001 çevre yönetim sistem sertifikasının alınması, 100 panellik güneş enerjisi sisteminin ardından kojenerasyon sisteminin devreye alınması, LED aydınlatmalarının yaygınlaştırılması, akustik ölçümleme ve izolasyonlar, davlumbaz egzost sistemine karbon filtre yapılması ile İTÜ Enerji Enstitüsü işbirliği gibi çalışmalar ile sürekli iyileşmeler yapan Kanyon, “Mükemmel” seviyesindeki sertifikasını, bu alanda en üst seviye olan “Olağanüstü” düzeyine çıkararak Türkiye’de bina yönetimi alanında bu seviyede sertifika alan ilk ticari yapı oldu.

BREEAM Sertifikası Hakkında

BRE Environmental Assessment Method (BREEAM) ilk olarak 1990'da İngiltere'de kullanılmaya başlanan, güncel olarak dünya genelinde 25 ülkede benimsenen bina çevresel değerlendirme sistemidir. BREEAM sertifikasının amacı bir binanın ne kadar çevreye duyarlı olduğunun standartlara bağlanarak ölçümünün yapılmasıdır. Var olan binalar (BREEAM In-Use) değerlemecisi proje süresince bina ekibi ile çalışmakta ve enerji, su, malzeme, atık, sağlık ve iç hava kalitesi, kirlilik, ulaşım, arazi kullanımı ve ekoloji konularında incelemeler yaparak ölçümlemektedir. Ölçümlemelerin ardından her kriterdeki hedefleri tespit edip binanın bu kriterlere uygunluğunu ortaya koymakta ve standartların altında kalan konuları iyileştirmeye çalışmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonunda denetçiler denetlemeyi yapmakta ve sonuçları raporlayarak BRE Global’e iletmektedir.