Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
We Bubble Ödüle Doymuyor
Sadece Kanyon’a özel, GPS tabanlı, arttırılmış gerçeklik (augmented reality) teknolojisinden faydalanarak geliştirilen WeBubble uluslararası arenada aldığı ödüllerle büyük başarılara imza atıyor. WeBubble en iyi uygulama ve yüksek pazarlama performansını değerlendiren ICSC Solal Ödülleri’nde “Gelişen Teknoloji” (Emerging Technology) dalında gümüş ödüle, Stevie “International Business Awards” Ödülleri’nde; PR İnovasyonu, Mobil Pazarlama Kampanyası ve Alışveriş Aplikasyonu kategorilerinden oluşan 3 farklı dalda, 3 adet altın ödüle layık görüldü.
WeBubble’ı; Apple Store’dan indiren kullanıcılar, Kanyon mağazalarındaki indirimleri ve hediyeleri yakalamanın yanı sıra kendi baloncuklarını yaratıp hem Kanyon’un hem de kendi sosyal medya hesaplarında paylaşabiliyor.

Birbirinden çekici sürpriz ve indirim baloncuklarını yakalamak, WeBubble’ın eğlenceli dünyasına konuk olmak isteyen herkesi Kanyon’daki hediye baloncuklarını yakalamaya bekliyoruz.
Minik Kaşifler Kanyon'da
5-21 Eylül tarihlerinde yapılacak ‘’Minik Kaşifler’’ etkinliği ile Kanyon’un minik kaşifleri uzaydan ormana, sualtından kutuplara ulaşan keşif dünyasında yaratıcılık dolu bir yolculuk yapacaklar.

Kanyon; Minik Kaşifler birbirinden eğlenceli oyunlarla eğlensin, atölyelerde yaratıcılıkları ve doğaya karşı duyarlılıkları artsın diye 5-21 Eylül tarihleri 12.00-19.00 saatlerinde, 5-11 yaş arası çocukları davet ediyor. Her bir alanın farklı bir doğayı yansıttığı 6 bölüm, 13 farklı etkinlikten oluşan oyun; çocukların doğayı eğlenceli bir şekilde keşfederken, duyarlılıklarının ve öğrenimlerinin arttırılmasını hedefliyor.

Özel olarak tasarlanan kaşif alanı girişinde; Minik Kaşiflerin oyun sonunda kendi kupalarını elde edebilmeleri için fotoğrafları çekilecek, ardından miniklere atölyede kendi eserlerini yaratabilecekleri kaşif kiti verilecek. Eserlerini tamamladıklarında ise kaşif alanına giriş bileti olacak karanlıkta parlayan, 1 hafta kalıcı süreli dövme ve bileklikleri miniklere hediye edilecek.

Minik Kaşifler alan hakkındaki tüm bilgileri her alan girişinde sadece kaşif büyütecini kullanarak görebilecekleri kiosklardan edinebilecekler. Uzay, orman, kanyon, sualtı ve kutuplardan oluşan 5 farklı alanda; drama aktörlerinden ve bilge baykuştan bilgiler alıp yarattıkları yıldızları uzaya yapıştırırken, tablet üzerinden kendi yüzlerini kullanarak minik tavşanlarla oyun oynayabilecek, Kanyon tırmanma duvarına tırmanarak, ellerindeki örümcekleri ağaca asabilecekler. Sadece el hareketleriyle balıkları yüzdürebilecek, özel sprey boyalarıyla da sualtındaki balıkları boyayabilecekler. Son bölümde ise kendi karlarını yaratabilecek, kutup ayısı üzerinden kayarak, minik bir kaşif olarak oyunu tamamlayabilecekler.

Miniklerin, oyun başında seçtikleri alanın konseptinde hazırlanan özel kupalarını alacakları eğitici ve eğlenceli Minik Kaşifler etkinliği kapılarını Kanyon’da yaratıcı çocuklar için açıyor.

Yer: Kanyon Aktivite Alanı, Saat: 12.00 – 19.00 arası.
Etkinlik minik ziyaretçilerimiz için ücretsizdir.
Rezervasyon için: 0212 317 53 30
İncik Boncuk Süs Püs Takı Makı Kanyon’da
Tasarım takılar, son moda çantalar, vintage gözlükler, hasır şapkalar, espadriller ve yazın tüm renklerini yansıtan birbirinden zevkli ürünler; 15-16 Ağustos tarihleri 12.00-20.00 saatleri arası, Kanyon’da sizleri bekliyor.

Kanyon, İncik Boncuk Süs Püs Takı Makı meraklılarını; Der Liebling, Tartar, Gözde Atlı, Urban Bake, Liff, Vintage Takı, Nian by Nihan Buruk, O My Bag, Hasan Koca, Çuval, Chouchette, Civan, Wons-Mous, Kabus Kerim by Analog Kültür, Tukutukum, Peştema-z, Nefes, Happily Ever Paper, Six Times Five, Habitat ve Dem’in katılımıyla tasarım ürünleri keşfe çağırıyor.

Kanyon Virgin Radio’nun etkinlik alanında gerçekleştireceği yayınla da ziyaretçilere alışveriş ve müziğin keyfi bir arada yaşatılacak. İncik Boncuk Süs Püs Takı Makı merakınız varsa 15-16 Ağustos tarihleri arasında Kanyon’a uğramayı ihmal etmeyin.
Kanyon Virgin Radio'da Geveze İle Keyifli Sohbetler
Virgin Radio’nun en sevilen DJ’lerinden Geveze, Kanyon Virgin Radyo Stüdyosu’nda Arda Türkmen’i Ağırlıyor.

Kanyon Virgin Radio stüdyosu her ay Geveze ile birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. 16 Temmuz Çarşamba günü ünlü şef Arda Türkmen’in konuk olacağı “Geveze Show” 18.30-19.30 saatleri arasında her ay farklı konuklarla Kanyon Virgin Radyo Stüdyosu’ndan, Kanyon.com.tr ve 106.2 Virgin Radyo frekansından yayınlanmaya devam ediyor.

Geveze, Arda Türkmen ile gevezelik edip Kanyon ziyaretçilerine bu sohbet eşliğinde keyifli bir alışveriş yapma şansı sunacak. Geveze Show’un bundan sonraki konukları hakkında bilgiye kanyon.com.tr ve Kanyon sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir.
Kanyon Caz Havası Ola Onabule İle Sezonu Kapatıyor
Kanyon, Caz Havası konserleri ile her ay bir Pazar günü 14.00-16.00 saatleri arasında etkinlik alanında caz müziğinin önemli seslerini ağırladığı bir sezonun daha sonuna geliyor. Kanyon, sezonun son Caz Havası konseri kapsamında 13 Temmuz Pazar günü Ola Onabule’yi ağırlamaya hazırlanıyor.

Geniş oktavlı sesiyle eski dönem klasik soul şarkıcılarının geleneğini sürdüren İngiltereli şarkıcı ve söz yazarı Onabulé, bugüne kadar yayımladığı yedi albümün yanı sıra, kendi stüdyosunu ve plak şirketini kurdu; grubuyla birlikte dünyanın dört bir köşesini dolaştı.

Kanyon Caz Havası konserleri kapsamında İstanbul’daki müzikseverlerle buluşacak olan Ola Onabulé Kanyon ziyaretçilerini balladlardan, 60 ve 70'lerin soul ve blues şarkılarına uzanan ve benzersiz sesiyle daha da keyifli hale gelen bir müzikal tura çıkaracak.

Tarih : 13 Temmuz 2014
Yer : Kanyon Aktivite Alanı
Saat : 14:00-16:00
Kanyon'da Eğlenceli Bir Yaz Çocukları Bekliyor!
İstanbul Modern Kanyon işbirliğiyle çocuklar Kanyon yaz atölyelerinde buluşuyor.

Bu yaz Kanyon’da çocuklar hem yaratacak hem eğlenecek. İstanbul Modern işbirliğiyle Temmuz ve Ağustos ayları boyunca 6-12 yaş arası çocukları Kanyon’da el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeye yönelik yaz atölyeleri bekliyor.

Çocuklar, eğitmenler eşliğinde uygulanan bu atölyelerde, yeni malzemelerle tanışacak, farklı konular üzerinde düşünecek ve fikirlerini sanatla somutlaştıracaklar. Geleceği hayal edecek, çevre dostu fikirler üretecek, geometri ve sanatı buluşturacak ve hayali bir kent tasarlayacaklar. Atölyeler, Temmuz ve Ağustos ayı boyunca Ramazan Bayramı hariç her Cumartesi-Pazar 12.30-14.00 / 14.30-16.00 / 16.30-18:00 saatlerinde Kanyon etkinlik alanında gerçekleşecek. Her seansa 25 çocuğun katılabileceği etkinliğin detaylı programı ise şöyle;

5-6 Temmuz: Geleceği Aydınlatan Fenerler11-12 Temmuz (Cuma-Cumartesi): Kuş Evi
19-20 Temmuz: Geo Canavarlar
2-3 Ağustos: Köpük Kent
9-10 Ağustos: Yel Değirmeni Atölyesi
17 Ağustos: Geleceği Aydınlatan Fenerler
23-24 Ağustos: Kuş Evi

Rezervasyon için: 0212 317 53 30 Katılım ücretsizdir
Kanyon Fit Cebinde Fit Olmak Elinde!
Kanyon’un yepyeni uygulaması “Kanyon Fit”’i cebinize indirin, adım atarak harcadığınız kaloriyi ve kilo hedefini günü gününe takip edin.

Kanyon, yeni mobil uygulaması “Kanyon Fit” kilo problemine eğlenceli ve pratik bir çözüm getiriyor. Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek Kanyon Fit uygulaması ile dileyen herkes kolayca form tutabilecek.

Kanyon Fit kilo, yaş ve boy ölçülerinize göre ideal kilonuzu belirliyor, adım sayacı ile yaktığınız enerjiyi hesaplıyor. Kanyon restoranlarındaki fit menüleri cebinize getiriyor, yediklerinizin kalorisini hesaplayarak uygulama panelinde oluşturduğunuz kilo hedeflerini takip etmenizi kolaylaştırıyor. Ayrıca fit olmanın küçük sırlarıyla kilo kontrolünü eğlenceli bir hale getiriyor. Günlük içeceğiniz su miktarını dahi takip ederek, size tüm gün hatırlatma yapabiliyor.

Üstelik Kanyon Fit uygulamasına sosyal medya hesaplarıyla bağlanıp, fit hayatınızı arkadaşlarınızla paylaşabilecek, arkadaşlarınızın günde kaç adım attığını da öğrenerek isterseniz kendi aranızda yarışabileceksiniz.
Kanyon'da Biriktir Kazan!
9 Haziran- 31 Temmuz tarihleri arasında Kanyon’dan alışveriş yapanlar yurtiçi gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

Bu yıl İstanbul Shopping Fest Kanyon’da daha da keyifli. Alışveriş tutkunları 9 Haziran-31 Temmuz

tarihleri arasında Kanyon’da yapacakları alışverişleri biriktiriyor, biriktirdikçe kazanıyor. 9 Haziran-31 Temmuz tarihlerinde alışverişini Kanyon’da yapan ve Kanyon -2 katında kurulacak standda fişlerini işleterek 4000 TL’ye ulaşan ilk 500 katılımcı yurtiçinde diledikleri bir destinasyona gidiş dönüş THY uçak bileti kazanıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.kanyondabiriktirkazan.com ziyaret edilebilir.
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
Virgin Radio Kanyon
Keşke böyle müzikler her yerde olsa!