Kanyon Radyo
Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
“KANYON 10 YAŞINDA”
2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, Mayıs ayında 10. Yılını kutluyor. İstanbul’un ikonik markalarından biri haline gelen Kanyon, bu 10 yıl içerisinde İstanbul’dan esinlenerek milyonlarca misafiri ağırladı ve tüm İstanbul severleri bir araya getirdi. 10. Yılında ise İstanbul’a bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.

Kanyon, 31 Mayıs, Salı günü ise yapılacak “İstanbul Şarkıları Konseri” ile müzik dünyasının en önemli isimlerinden Levent Yüksel, Mirkelam, Pamela, Jehan Barbur, Dilek Türkan ve Kibariye’yi Kanyon sahnesinde ağırlarken, muhteşem bir doğum günü konseriyle tüm misafirlerine teşekkürlerini sunuyor.


Etkinlikler ücretsizdir.
İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında

2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, 10. yıl etkinlikleri kapsamında İstanbul’a bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.


27-28-29 Mayıs tarihleri arasında “İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında” festivali ile İstanbul’un vazgeçilmez ve en bilindik sokak lezzetlerini kendi sokaklarına taşırken, Kanyon misafirlerine de lezzet dolu bir 3 gün armağan ediyor.


Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, Mayıs ayında onuncu yaşını kutluyor. Mayıs ayı boyunca düzenlenecek yıl dönümü etkinliklerinde Kanyon misafirlerini birbirinden eğlenceli ve unutulmayacak sürprizler bekliyor.


27- 28- 29 Mayıs tarihleri arasında “İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında” festivali ile Eminönü’nün meşhur mısırcısı, Karaköy’ün balık dürümü, Saray Muhallebicisi’nin tavuk pilav, yoğurt ve manda dondurması, Tarihi Karaköy Midyecisi’nin midye dolma ve macunu, Türk filmlerine konu olmuş turşucu Asri Turşu’dan turşu ve turşu suyunun yanı sıra simitçiden, içli köfteye, balık ekmekten, ciğerciye, fındıkçıdan, çiğ köfteye, halka şekerden, pamuk şekere, kos helvadan, horoz şekere, Türk halkının vazgeçilmezi ince belli bardakta sunulan çaydan, Macrocenter’ın soğuk meşrubatlarına kadar İstanbul’un tüm lezzetleri Kanyon misafirlerini bekliyor.


27-28-29 Mayıs tarihlerinde saat 12: 00- 20: 00 arası Kanyon etkinlik alanında başlayacak “ İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında” festivalini şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın.

“İstanbul Yansımaları Kanyon'da”
2006 yılında kurulan ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, Mayıs ayında 10. Yılını kutluyor. İstanbul’un ikonik markalarından biri haline gelen Kanyon, bu 10 yıl içerisinde İstanbul’dan esinlenerek, milyonlarca misafiri ağırladı ve tüm İstanbul severleri bir araya getirdi. 10. Yılında ise İstanbul’a bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.

11-31 Mayıs tarihleri arasında 10. yıl etkinlikleri kapsamında Tamer Yılmaz objektifinden İstanbul Yansımaları Sergisi ile açılışı yapan Kanyon, moda, trend ve İstanbul üçlemesini farklı bir gözle misafirlerine sunuyor.


Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, Mayıs ayında onuncu yaşını kutluyor. Mayıs ayı boyunca düzenlenecek yıl dönümü etkinliklerinde Kanyon misafirlerini birbirinden eğlenceli ve unutulmayacak sürprizler bekliyor.

11-31 Mayıs tarihleri arasında Kanyon etkinlik alanında moda ve reklam fotoğrafçılığının duayeni Tamer Yılmaz’ın objektifinden “İstanbul Yansımaları Sergisi” ile birbirinden güzel İstanbul fotoğrafları Kanyon misafirlerini bekliyor. Moda, trend ve İstanbul’u bir arada sunan fotoğraflar Mayıs sonuna kadar Kanyon misafirleri tarafından gezilebilecek.

Etkinlik ücretsizdir.
Kanyon’da Her Yer Müzik Vol.3 “13-15 Mayıs” tarihleri arasında “Cumadan Pazara”
  Kanyon’un her yerinde yine müzik var. Şehrin müzik takviminde yerini alan ve üçüncüsü düzenlenecek festivalde farklı müzik tarzları, alternatif yorumlarla Kanyon misafirleri ile buluşacak.

Mayıs ayında üçüncüsü düzenlenecek olan ve gelenekselleşen festival “Kanyon’da Her Yer Müzik”, şehrin müzik takviminde yerini aldı. İKSV’nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival Kanyon’un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelecek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. “Kanyon’da Her Yer Müzik”, Model, Pinhani ve Jehan Barbur gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak.

Festival ana sahnesinin yıldız konukları, her performansıyla kendine hayran bırakan Model, kendine özgü sesi ve yorumu ile Jehan Barbur ve kısa sürede büyük bir başarıyı yakalayan Pinhani olacak. Müziğine ruhunu katmayı başaran Barış Demirel, sesi ve eserleri ile hayran bırakan Can Gox, hem besteleri hem de tınılarıyla farklılığı yakalayan In Hoodies “Kanyon’da Her Yer Müzik” ana sahnesinde performanslarını sergileyecek.

Ana sahne dışında; Kanyon’un farklı alanlarındaki özel performanslar ile müzik keyfi geniş bir alana yayılacak. Intersport’ta kendi bestelerin başarılı bir şekilde yorumlayan genç yıldız adayı Gökcan Sanlıman, Kanyon Teras’ın doğa ile iç içe havasında şarkıları ile insan ruhuna dokunan Kahraman Deniz, Joint Idea’da farklı ritimleriyle ve sıcak ezgileriyle Can Güngör Wagamama’da neşeli melodileri ve orijinal müzikleriyle Palmiyeler ve D&R’da ileride ismini daha çok duyuracak Sena Şener’in yaşatacağı müzik keyfine ek olarak Kanyon’un farklı yerlerinde karşınıza çıkacak renkli repertuarlarıyla Brassist ile müziğin farklı notaları Kanyon’da hayat bulacak.

“Kanyon’da Her Yer Müzik”, 13-15 Mayıs tarihleri arasında Kanyon’u güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak!

Etkinlikler ücretsizdir.

Program

13 Mayıs Cuma

16.30 - D&R    Sena Şener

18.00 – Intersport   Gökcan Sanlıman

19.30 – Ana Sahne  In Hoodies

21.00 – Ana Sahne  Pinhani

14 Mayıs Cumartesi

15.00 – Kanyon Teras  Kahraman Deniz

17.00 – Wagamama    Palmiyeler

18.30 – Ana Sahne    Can Gox

21.00 – Ana Sahne   Model

15 Mayıs Pazar

14.00 – Macrocenter   Brassist

15.30 – Ana sahne   Barış Demirel

16.30 – Aeropostale Önü   Brassist

17.00 – Ana sahne  Jehan Barbur

19.00 – Joint Idea   Can Güngör

Gülünce Çiçek Açan Annelerimize

Kendi ellerinizle hazırlayacağınız çiçekler Çiçek Arabası’nda.


Kanyon, bu yıl da Anneler Gününü çok özel bir proje ile kutluyor. Anneler günü alışverişini Kanyon’dan yapanlar, güzel annelerine Kanyon’da özel olarak hazırladıkları çiçekleri hediye edebilecekler.

Kanyon misafirleri, 7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde Kanyon’da yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişte aldıkları alışveriş fişleri ile çiçek arabasına geldiklerinde istedikleri buketi seçerek annelerine diledikleri gibi bir buket hediye edebilecekler.

Anneler gününde annelerini en güzel hediyelerle sevindirmek isteyen herkesi 7-8 Mayıs tarihlerinde Kanyon’a bekliyoruz.
Tangonun kalbi Kanyon’da atacak!
Bu yıl Kanyon’da 12.si gerçekleşecek olan Milonga; dans tutkunlarını 26 Nisan Salı akşamını dans rüzgarı ile karşılamaya davet ediyor.

Kanyon, gelenekselleşen Milonga ile baharı karşılıyor. Kesintisiz müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bulup katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunacak. Tangoist Dans Okulunun kurucusu Aydın Kocamusaoğlu ve partneri Eda İkikardeş’in tango adımlarınıza eşlik edeceği bu bahar akşamında içiniz tangonun sıcaklığı ile ısınacak.

Tango ritimlerini hissetmek isteyen herkesi 26 Nisan Salı 19:30 – 24:00 saatleri arası Kanyon’a bekliyoruz.

Program:

19:30 Milonga açılış
20:00 Aydın-Eda gösteri dansları (ilk bölüm)
20:15 DJ müzik
22:00 Aydın-Eda gösteri dansları (ikinci bölüm)
22:20 DJ müzik
24:00 Kapanış
23 Nisan’da Kim Dotkanyonda Sahnesinde Olmak İster?
Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, Dotkanyonda'nın yeni çocuk oyunu 'Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar' oyununu 23 Nisan çocuklarına armağan ediyor. Dotkanyonda tarafından hazırlanan ve 16- 17 Nisan'da başlayacak tiyatro atölyeleri ile içinde tiyatro aşkı olan tüm çocukları 23 Nisan'da gerçekleştirilecek büyük gösteriye hazırlanıyor.

Kanyon, Dotkanyonda'nın yeni çocuk oyununu 'Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar' oyununu 23 Nisan çocuklarına armağan ediyor. 16- 17 Nisan tarihlerinde yapılacak birer saatlik atölyeler ile 8-10 yaş arası çocuklar Dotkanyonda oyuncularından eğitim alıyor ve 23 Nisan'da sergilenecek 'Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar' isimli çocuk oyununda sahneye çıkıyor.

Okula gelen yeni öğretmenin bir canavar olduğunu gören okulun belalı ikizleri Robbie ve Holly'nin başından geçen olayların anlatıldığı oyunda rol almak için tek yapmanız gereken 16-17 Nisan tarihlerinde yapılacak atölyelere rezervasyonunuzu yaptırmak ve sonrasında iki gün boyunca yapılacak atölyelere dahil olmak.

Dotkanyonda ekibinden başarılı tiyatro sanatçısı Tuğrul Tülek tarafından yönetilen 'Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar' isimli oyun için 8-10 yaş arasındaki tüm çocukları Dotkanyonda sahnesine bekliyoruz.

ATÖLYELER

16 Nisan Cumartesi
A Grubu / Saat 10.00
B Grubu / Saat 11.00
C Grubu / Saat 12.00

17 Nisan Pazar
A Grubu / Saat 14.00
B Grubu / Saat 15.00
C Grubu / Saat 16.00

GÖSTERİ

23 Nisan Cumartesi

A Grubu /Saat 13.00
B Grubu / Saat 15.00
C Grubu / Saat 17.00

Oyuna giriş ücretsizdir.
Önceden rezervasyon yapılması rica olunur.


Atölye katılımı için rez. numarası: 0212 251 45 45

23 Nisan gösterilerine seyirci olmak için: 0212 317 53 30 – 0212 317 53 00

www.kanyon.com.tr
www.facebook.com/kanyon

Kanyon Büyükdere Cad. No:185 Levent
Tel: 0212 353 53 00
Radyo Kanyon Sunar "Müzik Pazarı Yeniden Kanyon'da"
Geçtiğimiz sene büyük ilgi gören “Müzik Pazarı Kanyon'da'' bu sene 8-10 Nisan tarihleri arasında yeniden Kanyon'da kuruluyor.

Bu sene, “Müzik Pazarı Kanyon'da'' da bir yıldır kapalı devre yayın yapan, kanyon.com.tr ve tunein.com/ üzerinden de dinlenebilen Radyo Kanyon'un 1. Yaşı özel DJ performansları ve Radyo Kanyon yayını ile kutlanıyor, alışveriş keyfi renkleniyor. 8-10 Nisan tarihleri arasında Kanyon'da ikinci kez kurulacak “Müzik Pazarı Kanyon'da'' da plaktan postere, kulaklıktan eski radyolara kadar müziğe dair her şey satışa sunuluyor.

Her tarzdan binlerce plak Müzik Pazarı'nda

Caz, pop, rock, elektronik ve Türkçe 45'likler gibi birçok müzik türüne ait plakların satın alınabileceği Plakhane, Vintage Records, Kontra, Velvet Indieground, Pantheon ve Dip Sahaf'ın standları Kanyon misafirleri için Müzik Pazarı'nda bir araya geliyor. Rengarenk ve kişiye özel kulaklıklarıyla Happy-Nes, müzik kitapları ile Patika Kitabevi, vintage posterler ve müzik grubu rozetleri ve afişlerin adresi Kağıt Çocuk, bir dönemin unultulmaz eşyası eski pikap, ses sistemleri ve gramofonlarıyla Teknik Saat, farklı t-shirt seçenekleriyle Subtle, Bestekar print ve sıra dışı tasarımlı bardak altlıklarıyla Ekinakis ve özel tasarım müzisyen oyuncaklarıyla Little Fabien, 8-9-10 Nisan'da 12:00-20:00 saatleri arasında “Müzik Pazarı Kanyon'da'' Kanyon misafirlerini bekliyor.

Anatolian Rock Revival Project Sergisi

Zirve dönemini yaşadığı 60'lı ve 70'li yıllarda fırtınalar estiren eserlerin, bugün bir ilüstratör grubu tarafından tekrar dolaşıma girmesini sağlayan “Anatolian Rock Revival Project Sergisi'' Müzik Pazarı boyunca Kanyon'da görülebilecek.
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
TÜRKİYE’DE BİR İLK!
KANYON’A BREEAM’DEN “OLAĞANÜSTÜ” DERECESİ


Kanyon, işletmeye alınmış binalar için uygulanan “BREEAM” kriterleri doğrultusunda tasarım, bina yönetimi ve çevresel performans açısından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Olağanüstü” seviyesindeki sertifikayı Türkiye’de alan ilk ticari bina olarak büyük bir başarıya imza attı.

2012 yılında BREEAM kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek “Mükemmel” seviyesinde Türkiye’den sertifika alan ilk firma olan Kanyon, bu konudaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İSO 14001 çevre yönetim sistem sertifikasının alınması, 100 panellik güneş enerjisi sisteminin ardından kojenerasyon sisteminin devreye alınması, LED aydınlatmalarının yaygınlaştırılması, akustik ölçümleme ve izolasyonlar, davlumbaz egzost sistemine karbon filtre yapılması ile İTÜ Enerji Enstitüsü işbirliği gibi çalışmalar ile sürekli iyileşmeler yapan Kanyon, “Mükemmel” seviyesindeki sertifikasını, bu alanda en üst seviye olan “Olağanüstü” düzeyine çıkararak Türkiye’de bina yönetimi alanında bu seviyede sertifika alan ilk ticari yapı oldu.

BREEAM Sertifikası Hakkında

BRE Environmental Assessment Method (BREEAM) ilk olarak 1990'da İngiltere'de kullanılmaya başlanan, güncel olarak dünya genelinde 25 ülkede benimsenen bina çevresel değerlendirme sistemidir. BREEAM sertifikasının amacı bir binanın ne kadar çevreye duyarlı olduğunun standartlara bağlanarak ölçümünün yapılmasıdır. Var olan binalar (BREEAM In-Use) değerlemecisi proje süresince bina ekibi ile çalışmakta ve enerji, su, malzeme, atık, sağlık ve iç hava kalitesi, kirlilik, ulaşım, arazi kullanımı ve ekoloji konularında incelemeler yaparak ölçümlemektedir. Ölçümlemelerin ardından her kriterdeki hedefleri tespit edip binanın bu kriterlere uygunluğunu ortaya koymakta ve standartların altında kalan konuları iyileştirmeye çalışmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonunda denetçiler denetlemeyi yapmakta ve sonuçları raporlayarak BRE Global’e iletmektedir.