Kanyon Radyo
Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
GELECEĞİN MUCİTLERİ KANYON’DA BULUŞUYOR!
Çılgın buluşlara meraklı çocuklar 19 Eylül -2 Ekim tarihleri arasında yeniden Kanyon’da buluşuyor. Kod yazmadan, programlamaya, iletkenlikten, oyun tasarımına kadar öğretici atölyeler eğlenceli deneylerle birleşiyor.

Geleceğin mucitleri hep birlikte keşfediyor, üretiyor eğleniyor!

Yaz tatilinin bitmesi ile beraber okul sezonu açılırken çocukların ilgisini çekecek, öğretirken eğlendiren atölyelerin yer alacağı“Silikon Vadisi Kanyon’da – Kodlama Atölyesi” 19 Eylül -2 Ekim tarihleri arasında Kanyon’da kuruluyor.

Etkinlik alanında yer alacak olan teknoloji vadisinde çocukları, keşfederek paylaşma duygusunu teknoloji ve üretkenlikle birleştirecekleri aktiviteler bekliyor.

Bu macerada kullanılan tüm yazılım ve donanımlar “özgür yazılım” ve “açık donanım” kaynaklarından faydalanarak hazırlandı. 6-13 yaş arası çocuklar Silikon Vadisi Kanyon’da macerasında öğrendikleri ve kullandıkları tüm oyun ve uygulamalara, sonradan erişebilecekler ve kendi remixlerini üretebilecek hale gelecekler. Böylece Silikon Vadisi’nde öğrendikleri bilgileri ve kazandıkları deneyimleri hayatlarının bir parçası haline getirebilecekler.

Silikon Vadisi Kanyon’da etkinliğine katılmak için 0212 317 53 00 ve 0212 317 53 30 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir.

KANYON DANCE CUBE!
2006 yılında kurulan ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon’un 10. Yıl kutlamaları devam ediyor.

Kanyon misafirleri, 22 Ağustos-11 Eylül tarihleri arasında Medya sponsorluğunu NumberOne TV’nin yaptığı, etkinlik alanındaki “Kanyon Dance Cube” ile “Kanyon Yıl10” dansı performanslarını sergileyerek, hem eğlenecek hem de Vespa kazanma şansı yakalayacaklar.

Kanyon, Mayıs ayı boyunca gerçekleştirilen doğum günü kutlamalarına bir yenisini ekliyor.22 Ağustos-11 Eylül arasında etkinlik alanına konumlandırılan “Kanyon Dance Cube ” ile misafirleri eğlenceli ve unutulmayacak sürprizler bekliyor. NumberOne TV'nin medya sponsoru olacağı bu etkinlikte, “Kanyon Dance Cube” içerisinde, katılımcılar en iyi “Kanyon Yıl10” dansı performansı sergilemeye çalışacaklar. Özge Ulusoy, Tamer Yılmaz, Kanyon Pazarlama ve Satış Direktörü Çağla Gül, Pro İletişim Ajans Başkanı Feride Edige ve ünlü reklamcı Serdar Erener’den oluşan jüri üyeleri, katılımcılar arasından en iyi performans sahibini seçecek; en iyi Kanyon Yıl10 dansı performansını gerçekleştiren Kanyon misafiri ise VESPA PRIMAVERA 150 ABS kazanacak!

Kanyon tüm misafirlerini 22 Ağustos-11 Eylül tarihlerinde 12.00-21.00 saatlerinde etkinlik anındaki “Kanyon Dance Cube”e bekliyor!

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için:

Katılım Koşulları için tıklayınız.
İNCİK BONCUK TAKI MAKI “YENİDEN” KANYON’DA
Özel tasarım takılar, el işi deri aksesuarlar, son moda çantalar, rengarenk geçici dövmeler ve yazın tüm renklerini yansıtan birbirinden zevkli ürünler; 19-20 Ağustos tarihlerinde, 12.00-20.00 saatleri arasında, Kanyon’da sizleri bekliyor.

Kanyon, İncik Boncuk Takı Makı meraklılarını üçüncü kez kurulacak Takı Makı Kanyon’da pazarında özenle seçilmiş ürünleri keşfe çağırıyor.

Özel tasarım ürünleri ile evinize renk katan 3RD Culture, tasarım ürünlerinin adresi AndthingsStore, kırtasiye ürünleri ve aksesuaryarıyla Bando, erkeklere özel seneçenkler sunan İzola, aksesuar seçkisi ile Lunapark, bir gelenek haline gelen Souq Dükkan, dekoratif ürünleri ile evlere farklı bir hava katan Say Something Linen, deri cüzdan ve aksesuarlarıyla Chivit, rengarenk geçici dövmeleri ile bu yazın vazgeçilmezi olacak Tattly, hasır çantalarıyla Two Continents, kırtasiyeleriyle Rifle Paper&Co., çanta ve aksesuarlarıyla Fonfique, rengarenk fularlarıyla Tukutukum, farklı print’leriyle Otto Stop, yazın vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlükleri ile Memo ve SanGlasses, deniz kenarlarının vazgeçilmezi Sea Circle, deri aksesuarlarıyla Nazlı Bozdağ, caz, pop, rock, elektronik ve Türkçe 45’likler gibi birçok müzik türüne ait plakların satın alınabileceği Pantheon, çanta ve cüzdan seçenekleriyle Tool Leather’ın yanı sıra özel tasarım takı seçenekleriyle Gözde Atlı, Gegemade, Tar Tar Goods, Mihaniki, Maia Kaja, Yael Morel ve Nott Kanyon etkinlik alanında kurulacak pazarda yerlerini alacak.

İncik Boncuk Takı Makı merakınız varsa 19-20 Ağustos tarihleri arasında Kanyon’a uğramayı ihmal etmeyin.
TUBA’NIN DOLABI TÜM MODASEVERLER İÇİN KANYON’DA AÇILIYOR
26-27 Temmuz tarihlerinde Kanyon etkinlik alanında Tuba Ünsal’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek “Tuba’nın Dolabı Kanyon’da” etkinliğinde Tuba Ünsal kendi gardırobunun en güzel parçalarını “Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)” yararına satışa çıkaracak. Kıyafetlerin satışından elde edilecek gelirin tamamı ise TOG’a bağışlanacak.

Benzersiz stiliyle fark yaratan, modanın nabzını tutan Tuba Ünsal ev sahipliğinde gerçekleştirilecek “Tuba’nın Dolabı Kanyon’da” 26-27 Temmuz tarihlerinde Kanyon etkinlik alanında gerçekleşiyor. Tuba Ünsal’ın kendi gardırobundan seçtiği kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlar Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına satışa çıkarılıyor. İki gün sürecek etkinlikteki kıyafetlerin satışından elde edilecek gelirin tamamı TOG’a bağışlanacaktır.

Kanyon, tüm modaseverleri 26-27 Temmuz günlerinde saat 12.00-20.00 arasında Kanyon etkinlik alanına kurulacak “Tuba’nın Dolabı Kanyon’da” etkinliğine bekliyor. Şimdiden ajandanıza not almayı unutmayın!

Tarih: 26-27 Temmuz

Saat: 12.00-20.00

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı

“EN HEYECANLI POKÉMON AVI KANYON’DA”
Yeni ve farklı etkinlikleri ile misafirlerini her zaman şaşırtmayı başaran Kanyon, son zamanların en trend oyunu Pokémon GO ile misafirlerini Pokémon avına davet ediyor.

Akıllı telefonlardan oynanan ve oyuncularına gerçek dünya üzerinde cihazları ile pokemonları yakalama imkanı tanıyan Pokemon GO’nun, hem Türkiye’de hem de dünyada etkisi devam ederken, Kanyon, Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan bir etkinliğe imza atıyor. Son zamanların en trend oyunu olan “Pokémon GO” uygulaması ile 15 Temmuz Cuma günü tüm misafirlerini etkinlik alanında gerçekleşecek olan Pokémon Avı’na davet ediyor. Rhino Runner işbirliği ile Kanyon’un belli yerlerine, belli aralıklarla yerleştirilecek, Pokémon bulma ihtimalini 20 katına çıkaran Lure Module ile oyuncular hem keyifli vakit geçirecek hem de hediye kazanma fırsatını yakalayacaklar.

Facebook sayfasında yer alan gönderiyi 14 Temmuz tarihinden etkinlik saatine kadar kendi Facebook sayfasında paylaşan 10 kişi ve etkinlik sırasında #KanyonPokeParty hashtagini kullanarak Instagram’dan paylaşım yapan 10 kişinin sürpriz hediyeler kazanacağı bu etkinliği sakın kaçırmayın.

Etkinlik detayları için Facebook sayfamız:https://www.facebook.com/events/1732737703675621/

Tarih: 15 Temmuz Cuma

Saat: 18.00-20.00

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı

“BAŞAK DİZER İLE THE SALE” KANYON’DA MODASEVERLERİ BEKLİYOR
24 Haziran, Cuma günü Kanyon etkinlik alanında Başak Dizer ev sahipliğinde gerçekleşecek “Başak Dizer ile The Sale” etkinliğinde Çağla Şıkel, Deniz Marşan, Ahu Yağtu, Room Teşvikiye, Zeynep Tosun, Duygu Akdeniz, Aslı Ekşioğlu, Ayşe Tolga, Didem Antebi, Eliz Sakuçoğlu, Ayşe Kucuroğlu ve Tanem Sivar’a ait kıyafetler “Toplum Gönüllüleri Vakfı” yararına satışa çıkarılacak. Kıyafetlerin satışından elde edilecek gelirin tamamı TOG’a bağışlanacak.

Benzersiz stilinin yanı sıra oyuncular ve stil danışmanlığını yaptığı isimler için de farklı siluetler yaratan Başak Dizer ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte, podyumların en çok aranan mankenlerinden Çağla Şıkel, milyonların takip ettiği dizilerdeki oyuncular için ortaya çıkardığı stillerle adından söz ettiren aynı zamanda da kendi mayo markası Direct Message’ı bu sene lanse eden Deniz Marşan ve kurucusu olduğu AUVintage isimli online sitesiyle vintage kıyafetleri bir araya getiren Ahu Yağtu’nun yanı sıra moda dünyasının genç yeteneklerinden Zeynep Tosun, modelliği kadar oyunculuğuyla da adından söz ettiren Duygu Akdeniz, son yıllarda takipçileriyle iyi yaşa mın ipuçlarını paylaşan başarılı oyuncu Ayşe Tolga, genç kuşağın en başarılı sunucularından Tanem Sivar, en gözde tasarımcıların koleksiyonlarını showroom’unda bir araya getiren Room Teşvikiye ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri Didem Antebi, Aslı Ekşioğlu ve Ayşe Kucuroğlu’nun kendi gardıroplarından seçtikleri belirli sayıdaki kıyaf et ve aksesuarları, TOG yararına satışa çıkarılıyor. Tüm gün sürecek etkinlikteki kıyafetlerin satışından elde edilecek gelirin tamamı TOG’a bağışlanacaktır.


Kanyon, tüm modaseverleri 24 Haziran, Cuma günü saat 12.00-20.00 arasında Kanyon etkinlik alanına kurulacak “Başak Dizer ile The Sale” etkinliğine bekliyor. Şimdiden ajandanıza not almayı unutmayın!


MACERA MERAKLISI ÇOCUKLAR BU YAZ KANYON’DA BULUŞUYOR!
Macera meraklısı çocuklar 25 Haziran – 24 Temmuz tarihleri arasında gorilden tarantulaya, ejderhadan pitona ve köpekbalığına, sıradışı maketlerle tanışıyor. Cesur çocuklar hem keşfediyor hem de eğleniyor.

Yaz tatilinin başlaması ile beraber çocukların ilgisini çekecek “Cesur Bakıcılar Kanyon’da”, 25 Haziran-24 Temmuz” tarihleri arasında Kanyon’da kuruluyor. Etkinlik alanına kurulacak dev maketlerle her hafta başka bir hayvanın tanıtılacağı etkinlikte çocuklar hem workshoplara katılarak animatronik ile fotoğraflarını çektirip hayvanları bakıcısından öğrenecek hem de 3D hallerini yakından tanıma fırsatı bularak onların bakıcısı olmanın püf noktalarını öğrenecek.İlk hafta goril macerasında çocuklar goriller hakkında ilginç bilgiler edinip kendi goril maskelerini tasarlarken Dev Goril ile etkileşime geçme şansı yakalayacak. İkinci hafta tarantula ile özel show eşliğinde yavru tarantulanın hikayesini dinlerken hem bu showun bir parçası olacak hem de animatronik örümcek ile tanışacak. Üçünci hafta ejdarha’yı yakından tanıma şansı yakalayacak minikler dev ejderhayı yakından tanıyıp kendi kukla ejderhalarını yaratacaklar. Dördüncü hafta pitonlar hakkında bilgi edinen küçük misafirlerimiz diledikleri cinste piton yaratıp yılanları sakinleştirmenin kurallarını öğrenecekler.Etkinliğin son haftası köpekbalığı macerası ile minik katılımcılar animatronik dev köpekbalığını besleyip, kendi köpekbalığını tasarlayıp onlar hakkında ilginç bilgiler edinecek.


Cesur Bakıcılar Kanyon’da etkinliğine katılmak için 0212 317 53 30-00 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir.

Tarih : 25 Haziran – 24 Temmuz

Yer : Kanyon Etkinlik Alanı

Yaş Aralığı : 4-12

Program

25-26 Haziran Goril

2-3 Temmuz Tarantula

9-10 Temmuz Ejderha

16-17 Temmuz Piton

23-24 Temmuz Köpekbalığı
“KANYON 10 YAŞINDA”
2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, Mayıs ayında 10. Yılını kutluyor. İstanbul’un ikonik markalarından biri haline gelen Kanyon, bu 10 yıl içerisinde İstanbul’dan esinlenerek milyonlarca misafiri ağırladı ve tüm İstanbul severleri bir araya getirdi. 10. Yılında ise İstanbul’a bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.

Kanyon, 31 Mayıs, Salı günü ise yapılacak “İstanbul Şarkıları Konseri” ile müzik dünyasının en önemli isimlerinden Levent Yüksel, Mirkelam, Pamela, Jehan Barbur, Dilek Türkan ve Kibariye’yi Kanyon sahnesinde ağırlarken, muhteşem bir doğum günü konseriyle tüm misafirlerine teşekkürlerini sunuyor.


Etkinlikler ücretsizdir.
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
TÜRKİYE’DE BİR İLK!
KANYON’A BREEAM’DEN “OLAĞANÜSTÜ” DERECESİ


Kanyon, işletmeye alınmış binalar için uygulanan “BREEAM” kriterleri doğrultusunda tasarım, bina yönetimi ve çevresel performans açısından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Olağanüstü” seviyesindeki sertifikayı Türkiye’de alan ilk ticari bina olarak büyük bir başarıya imza attı.

2012 yılında BREEAM kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek “Mükemmel” seviyesinde Türkiye’den sertifika alan ilk firma olan Kanyon, bu konudaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İSO 14001 çevre yönetim sistem sertifikasının alınması, 100 panellik güneş enerjisi sisteminin ardından kojenerasyon sisteminin devreye alınması, LED aydınlatmalarının yaygınlaştırılması, akustik ölçümleme ve izolasyonlar, davlumbaz egzost sistemine karbon filtre yapılması ile İTÜ Enerji Enstitüsü işbirliği gibi çalışmalar ile sürekli iyileşmeler yapan Kanyon, “Mükemmel” seviyesindeki sertifikasını, bu alanda en üst seviye olan “Olağanüstü” düzeyine çıkararak Türkiye’de bina yönetimi alanında bu seviyede sertifika alan ilk ticari yapı oldu.

BREEAM Sertifikası Hakkında

BRE Environmental Assessment Method (BREEAM) ilk olarak 1990'da İngiltere'de kullanılmaya başlanan, güncel olarak dünya genelinde 25 ülkede benimsenen bina çevresel değerlendirme sistemidir. BREEAM sertifikasının amacı bir binanın ne kadar çevreye duyarlı olduğunun standartlara bağlanarak ölçümünün yapılmasıdır. Var olan binalar (BREEAM In-Use) değerlemecisi proje süresince bina ekibi ile çalışmakta ve enerji, su, malzeme, atık, sağlık ve iç hava kalitesi, kirlilik, ulaşım, arazi kullanımı ve ekoloji konularında incelemeler yaparak ölçümlemektedir. Ölçümlemelerin ardından her kriterdeki hedefleri tespit edip binanın bu kriterlere uygunluğunu ortaya koymakta ve standartların altında kalan konuları iyileştirmeye çalışmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonunda denetçiler denetlemeyi yapmakta ve sonuçları raporlayarak BRE Global’e iletmektedir.