Kanyon Radyo
Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
Aşk Yalın'la
Aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi olan Yalın, Sevgililer Günü'nde tüm sevenleri hep birlikte şarkı söylemeye davet ediyor. Kanyon'da gerçekleştireceği bu özel konserde en romantik, en sıcak, en içten şarkılarıyla Yalın sizlere unutulmaz bir gün yaşatacak.

Albümleriyle olduğu kadar konser performansıyla da büyük beğeni toplayan, pop müziğin başarılı yıldızı Yalın 12 Şubat'ta sevgililere, Zalim, Sonsuz Ol, Herşey Sensin, Cumhuriyet, Meleklerin Sözü Var gibi hit şarkılarını seslendirecek.

Bu yıl sevgililer gününde şanslı 2 çifti romantik bir Paris seyahati bekliyor. 1-14 Şubat tarihleri arasında Kanyon'dan 100TL alışveriş yapan bir çift ve 1-12 Şubat hesaplarında #asknedir etiketi altında kendi gözünden aşkını paylaşan ve Yalın'ın seçeceği bir çift romantik bir Paris seyahati kazanacak.

Samimi sözleri ve büyülü melodileri ile müziğin en Yalın halini dinlemek, onunla birlikte Aşk şarkıları söylemek için 12 Şubat 2016 Cuma günü, Kanyon'da, saat 19:00-20:30'da arasında gerçekleşecek bu konseri kaçırmayın.

Konser ücretsizdir.
Kanyon’dan Yarıyıl Tatil Sürprizi: Dotkanyonda Çocuk Atölyeleri
Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, yarıyıl tatiline giren çocukları da unutmadı. DotKanyonda tarafından hazırlanan çocuklar için tiyatro atölyeleri 23 Ocak'ta DotKanyonda sahnesinde başlıyor.

Birlikte bir mekan ya da hikaye yaratmak gibi ekibin bir parçası ve bir ekip olabilme çalışmaları için Sahnede Ekip Ruhu, kendini bir başkasının yerine koymak gibi aslında var olmayan bir durumu ya da mekanı hayal edip onun içinde hareket etme çalışmaları için Hayaller Hayaller, sahnede hikayeler anlatarak, oyunlar yaratarak, birbirlerinin hikayelerini tamamlayarak tiyatroya dair doğaçlama çalışmalar için İçinden Geldiği Gibi, ortak karar verilen bir hikayeye, farklı malzemeler ve görsellerden yola çıkarak diyologlar hazırladıktan sonra, rolleri dağıtıp, ezberleyip, yönetip ve sahnelemek için Yaz / Oku / Yönet atölyeleri yarı yıl tatilinde çocukların hayal gücünü sahneye çıkarıyor.

DotKanyonda ekibinden başarılı tiyatro sanatçısı Tuğrul Tülek tarafından gerçekleştirilecek atölyelere 6-11 yaş arasındaki tüm çocukları 23 Ocak - 6 Şubat tarihleri arasında DotKanyonda sahnesine bekliyoruz.
Mixer Artcornner Kanyon'da
Mixer Editions Yenilenen Seçkisiyle Kanyon'da Genç sanatçılara daha fazla görünürlük sağlamak ve sanatı daha ulaşılabilir kılmak amacıyla yola çıkan Mixer'in edisyonlu baskıları gösterdiği Mixer Editions yılbaşı haftasında Kanyon'da. Yerli ve yabancı birçok sanatçının müze kalitesindeki fotoğraf, özgün baskı ve dijital eserleri kapsayan Mixer Editions standı 25-27 Aralık tarihleri arasında Kanyon -2. katta. Yeni yılda sevdiklerinize alternatif ve orijinal bir hediye arayışındaysanız, Mixer'in Kanyon'daki seçkisini kaçırmayın.
Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri'nin Yıldızı The Rat Pack Tribute Band
Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl, Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.'dan oluşan 1950'lerin ünlü show'u The Rat Pack'in tribute grubunu ağırlıyor.

Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel Kanyon Büyük Yılbaşı Konseribu yıl New York'un ünlü seslerinden oluşan tribute grubu The Rat Pack'i ağırlıyor. Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.'ın efsane grubu The Rat Pack'in tribute grubu unutulmaz şarkılarıyla 1950'lerin ruhunu Kanyon'a taşıyacak. Rat Pack Tribute Band sahne alacağı 27 Aralık Pazar günü 18.00- 20: 00 saatleri arasında Kanyon ziyaretçilerine coşkulu bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Yeni yılın karşılanacağı bu gecede ''New York New York'', ''Fly Me To the Moon'', ''My Way'', ''Volare'' ve ''Candy Man'' gibi Frank Sinatra, Dean Martin'e Sammy Davis Jr.'ın ölümsüzleştirdiği unutulmaz şarkıları seslendirilecek.
Yılbaşı Hediye Pazarı
EN YARATICI HEDİYELER
YILBAŞI HEDİYE PAZARI İLE KANYON'DA


"Bu sene ne hediye alacağım?" diye düşünenler, farklı hediyeler arayanlar için özenle seçilmiş alternatifler 19-26 Aralık tarihleri arasında Hediye Pazarı Kanyon'da.

Yaklaşan yeni yıl için sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenlere 19-26 Aralık tarihleri arasında bir hafta süreyle kurulacak Hediye Pazarı'nda takıdan, dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden, plaklara, oyuncaklardan, tasarım ürünlerine kadar özenle seçilmiş farklı hediye alternatifleri bir arada sunulacak.

Tasarım objelerin en eski adreslerinden Lunapark, mis kokulu mumları ile NYKS, kişiye özel tasarım kulaklıkları ve aksesuarlarıyla Happy-Nes, en yaratıcı ev dekorasyon ürünleri ile Dekorazon.com, eski reklamlar ve film afişleri ile Kağıt Çocuk, beyler için aksesuar seçenekleri ile Mazura, el yapımı leziz çikolataları ile Giano Chocolate, zamansız, kaliteli, sağlıklı emaye ürünlere olan tutkusuyla, eğlenceli ve karakter sahibi emaye ve porselen tasarımları ile Bornn, battaniye, sabahlık ve uyku gözlükleri ile Bravo İstanbul, şifa veren uçucu yağlardan doğal temizlik malzemelerine, katkısız nemlendiricilerden lavantalı uyku bebeklerine kadar %100 saf ve doğal tüm ile Homemade Aromaterapi, birbirinden renkli ve eğlenceli kırtasiye, kartpostal, defter ve kağıtları ile Dofu Design, doğal objeler, sıradışı bitkiler ve yalın malzemelerden oluşan el yapımı tasarımları ile Müz, dekoratif ürünler, yastık, battaniye ve çerçeveleriyle Palm House Living, zengin plak seçkisiyle Pantheon Records, doğal ürünlerle yapılan ve hiçbir katkı maddesi içermeyen granola çeşitleri ile Sev'S Gronala, çeşitli hediyelikler ve Soma'lı kadınların yaptığı çantalarla Envai, cam bir madalyonun içine, kendi hikayeni anlatan çeşitli sembolleri yerleştirerek oluşturabildiğin, kişiselleştirilmiş özel takılarıyla Luzdemia, doğal ve meyve sabunlarıyla Zeytune, el yapımı tasarım oyuncaklarıyla Volare, birbirinden zarif tasarımlara sahip pirinç takılarıyla Yuka Studio ve ahşap oyuncaklarıyla Zeytin Çekirdeği Hediye Pazarı'nda Kanyon ziyaretçilerini en güzel hediye seçenekleriyle buluşturacak.
Buz Pisti Kanyon'da
1-17 Aralık tarihlerinde saat 10:00 ile 22:00 arasında etkinlik alanında yer alan buz pisti ile Kanyon misafirleri New York sokaklarının keyfini Kanyon'da yaşayacak. Central Park ruhuyla New York silüetlerinin buluştuğu Kanyon Buz Pisti'nde misafirler eğlencenin tadını çıkartacaklar

Kanyon, bu yıl misafirlerini "New York Sokakları" nda ağırlıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aralık ayı boyunca Kanyon'a gelen herkesi birbirinden farklı sürprizler bekliyor.
"New York Sokakları Kanyon'da"
Kanyon, yeni yılda "New York Sokakları" nı İstanbul'a taşıyor.

"NEW YORK SOKAKLARI KANYON'DA"

Kanyon, bu yıl misafirlerini "New York Sokakları" nda ağırlıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aralık ayı boyunca Kanyon'a gelen herkesi birbirinden farklı sürprizler bekliyor.

2016'yı beklerken sevdiklerine farklı hediye alternatif arayanları buluşturan "Hediye Pazarı"ndan, çocukluğuna dönmek ya da çocukluğunun tadını çıkarmak isteyenler için buz patenine ve her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel Kanyon Yılbaşı Konseri' ne kadar pek çok farklı seçenek Kanyon misafirlerini bekliyor.

Her yıl olduğu gibi bu yılda yılbaşı alışverişini Kanyon'dan yapan 3 şanslı katılımcı Jeep Renegade ve 5 şanslı çift New York Seyahati kazanma fırsatı yakalıyor.


Buz Pisti Kanyon'da
19-26 Aralık tarihleri arasında bir hafta süreyle kurulacak "Hediye Pazarı" nda ise takıdan, dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden, plaklara, oyuncaklardan, tasarım ürünlerine kadar farklı hediye alternatifleri bir arada sunulacak.

Kanyon Yılbaşı Konserinin Yıldızı Rat Pack Tribute Band
Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel "Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri" , bu yıl New York'un ünlü seslerinden oluşan tribute grubu Rat Pack'i ağırlayacak. Frank Sinatra, Dean Martin'e Sammy Davis Jr.'ın efsane grubu Rat Pack'in unutulmaz şarkılarıyla 1950'lerin ruhu Kanyon'a taşınacak. Bir ay boyunca Kanyon'da esecek New York havası Rat Pack Tribute grubunun sahne alacağı 27 Aralık Pazar günü 18.00'da gerçekleşecek geleneksel Kanyon Yılbaşı Konseri ile final yapacak.

Büyük Ödül
Kanyon'da Aralık ayı boyunca 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Kanyon geleneksel yılbaşı çekilişine katılma şansı yakalıyor. Yılbaşı alışverişini Kanyon'dan yapan 3 şanslı katılımcı Jeep Renegade ve 5 şanslı çift New York Seyahati kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için:
www.yeniyilkanyonda.com/
www.kanyon.com.tr
''Kanyon'da Her Yer Müzik Vol.2''
"27-29 Kasım" tarihleri arasında "Cumadan Pazara" Kanyon'un her yerinde yine müzik var. Şehrin müzik takviminde yerini alan ve ikincisi düzenlenecek festivalde farklı müzik tarzları, alternatif yorumlarla Kanyon misafirleri ile buluşacak.

Kasım ayında ikincisi düzenlenecek olan yepyeni festival "Kanyon'da Her Yer Müzik" şehrin müzik takviminde yerini aldı. İKSV'nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival Kanyon'un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelecek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. "Kanyon'da Her Yer Müzik", Mabel Matiz ve Birsen Tezer gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak.

Festival ana sahnesinin yıldız konukları, son yıllarda yaptığı çıkışla geniş bir kitleye ulaşan Mabel Matiz, büyülü sesi ve sevilen şarkılarıyla Birsen Tezer ve kendine özgü müzikal duruşu ile Gaye Su Akyol, Folk müziğin Türkiye'deki yeni seslerinden Kalben, ingilizce indie rock müzik tınılarıyla özellikle festival ve konserlerin en sevilen isimlerinden biri olan The Away Days, şarkılarıyla duygular arası yolculuk yaptıran Burcu Tatlıses ve şarkı sözleri ile akılda teatral duyguları uyandıran Adamlar "Kanyon'da Her Yer Müzik" ana sahnesinde performanslarını sergileyecek.

Ana sahne dışında; Kanyon'un farklı alanlarındaki özel performanslar ile müzik keyfi geniş bir alana yayılacak.GAP'ta konser performansları ile seyircilerinin kalbini kazanmayı başarmış Bubituzak'ın, Kitchenette'in beş çayında besteleri ve güzel sesi ile dinleyenlerin ruhuna dokunan Nilipek 'in, D&R'da genç yaşına rağmen etkileyici yorumlarıyla sosyal medyada ses getiren isimlerden Deniz Tekin 'in Kanyon'un farklı yerlerinde karşınıza çıkacak klasik müzik ile güncel müzikleri buluşturan Moda String Trio'nun yaşatacağı müzik keyfine ek olarak müzik dünyasına yaratıcı fikirlerini katarak müziğe bakış açınızı değiştirecek olan Men With A Plan'in Troy'da gerçekleştirecekleri performanslar ile müziğin farklı notaları Kanyon'da hayat bulacak.

"Kanyon'da Her Yer Müzik", 27-29 Kasım tarihleri arasında Kanyon'u güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak!

Etkinlikler ücretsizdir.

Program
27 Kasım Cuma

16.30 – D&R Deniz Tekin
18.00 – Troy Men With A Plan
19.00 – Ana Sahne The Away Days
21.00 – Ana Sahne Gaye Su Akyol

28 Kasım Cumartesi
15.30 – Kitchenette Nilipek
17.00 – Ana Sahne Adamlar
18.30 – Ana Sahne Kalben
19.45 – GAP Bubituzak
21.00 – Ana Sahne Mabel Matiz

29 Kasım Pazar
14.00 – Aeropostale Önü Moda String Trio
15.00 – Ana sahne Burcu Tatlıses
16.30 – Macrocenter Moda String Trio
17.00 – Ana Sahne Birsen Tezer
18.00 – Harvey Nichols Moda String Trio
19.00 – Vakko Pop Up Store Moda String Trio
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
TÜRKİYE’DE BİR İLK!
KANYON’A BREEAM’DEN “OLAĞANÜSTÜ” DERECESİ


Kanyon, işletmeye alınmış binalar için uygulanan “BREEAM” kriterleri doğrultusunda tasarım, bina yönetimi ve çevresel performans açısından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Olağanüstü” seviyesindeki sertifikayı Türkiye’de alan ilk ticari bina olarak büyük bir başarıya imza attı.

2012 yılında BREEAM kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek “Mükemmel” seviyesinde Türkiye’den sertifika alan ilk firma olan Kanyon, bu konudaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İSO 14001 çevre yönetim sistem sertifikasının alınması, 100 panellik güneş enerjisi sisteminin ardından kojenerasyon sisteminin devreye alınması, LED aydınlatmalarının yaygınlaştırılması, akustik ölçümleme ve izolasyonlar, davlumbaz egzost sistemine karbon filtre yapılması ile İTÜ Enerji Enstitüsü işbirliği gibi çalışmalar ile sürekli iyileşmeler yapan Kanyon, “Mükemmel” seviyesindeki sertifikasını, bu alanda en üst seviye olan “Olağanüstü” düzeyine çıkararak Türkiye’de bina yönetimi alanında bu seviyede sertifika alan ilk ticari yapı oldu.

BREEAM Sertifikası Hakkında

BRE Environmental Assessment Method (BREEAM) ilk olarak 1990'da İngiltere'de kullanılmaya başlanan, güncel olarak dünya genelinde 25 ülkede benimsenen bina çevresel değerlendirme sistemidir. BREEAM sertifikasının amacı bir binanın ne kadar çevreye duyarlı olduğunun standartlara bağlanarak ölçümünün yapılmasıdır. Var olan binalar (BREEAM In-Use) değerlemecisi proje süresince bina ekibi ile çalışmakta ve enerji, su, malzeme, atık, sağlık ve iç hava kalitesi, kirlilik, ulaşım, arazi kullanımı ve ekoloji konularında incelemeler yaparak ölçümlemektedir. Ölçümlemelerin ardından her kriterdeki hedefleri tespit edip binanın bu kriterlere uygunluğunu ortaya koymakta ve standartların altında kalan konuları iyileştirmeye çalışmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonunda denetçiler denetlemeyi yapmakta ve sonuçları raporlayarak BRE Global’e iletmektedir.