Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
Operatwins Konseri İle En Güzel Aşk Şarkıları Kanyon'da
OperaTwins – Didem&Sinem Balık en güzel aşk şarkıları ve en tutkulu aryalardan oluşan konseriyle 13 Şubat’ta Kanyon ziyaretçilerinin kalplerine dokunmaya geliyor.

Türkiye’nin ilk operacı ikizleri olan ve dünyanın önemli opera sanatçıları arasında yer alan Didem&Sinem Balık kardeşlerin Sevgililer Günü için hazırladıkları aşk şarkıları ve en tutkulu aryalardan oluşan Kanyon’a özel performansları, 13 Şubat saat 18:30’da Kanyon’da ziyaretçilere aşk dolu dakikalar yaşatacak.

Dünyada OperaTwins adıyla bilinen ikiz kardeşler, Avrupa ve Amerika'da birçok konsere imza attılar.Geçtiğimiz aylarda Viyana'da gerçekleşen dünyanın en büyük Balosu Life Ball'da sahne alan ikizleri 50 ülke'den yaklaşık iki milyar kişi dinledi. Özel hazırladıkları repertuarları ile La Cumparsita, Tombe la Neige, Senza Fiato gibi unutulmaz şarkıları seslendirecek olan OperaTwins, Sevgililer Günü arifesinde unutulmaz bir konsere imza atacak.
En Güzel Aşk Mektupları Kanyon'da
Sevgililer Günü için özel olarak hazırlanan tarihin en özel aşk mektuplarından oluşan, ”En Güzel Aşk Mektupları’’ Sergisi 2-14 Şubat tarihleri arasında Kanyon’da aşkın kapılarını aralıyor.

Tarihe damga vuran efsanevi aşkların mektuplarına ve unutulmaz aşk hikayelerine yer veren ’’En Güzel Aşk Mektupları’’ Sergisi Kanyon ziyaretçilerini asırlar süren bir yolculuğa çıkarıyor.

Kanyon için özel olarak tasarlanan sergi süresince; Napolyon’un Josephine’e, Frida Kahlo’nun Diego Rivera’ya, Hürrem Sultan’ın Kanuni Sultan Süleyman’a yazmış olduğu gibi tarihin ’’En Güzel Aşk Mektupları’’ geçmişin duygu yüklü aşklarını ziyaretçilerin gözleri önüne seriyor.

Kanyon’da Sevgililer Günü Alışverişi Aşıkları Roma’ya Götürüyor

2-14 Şubat tarihleri arasında Kanyon mağazalarından 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Sevgililer Günü özel çekilişine katılarak, kazanacak 5 şanslı çiftten biri olup aşıklar şehri Roma’ya seyahat kazanma fırsatı yakalıyor.

Detaylı bilgi: www.sevgililergünükanyonda.com

Sergi

Tarih: 2-14 Şubat 2015

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı
Minik Şefler Kanyon’da
Kanyon’da eğlenceli bir yarıyıl tatili çocukları bekliyor! Macro Atelier işbirliğiyle çocuklar Kanyon Minik Şefler Atölyesi’nde buluşuyor.

Bu yarıyıl tatilinde Kanyon’da çocuklar yaratıcılıklarını geliştirecek, birbirinden lezzetli atölyelerde buluşuyor. Kanyon ve Macrocenter işbirliğiyle 24 Ocak – 08 Şubat tarihleri arasında 5-12 yaş arası çocukları Kanyon Minik Şefler Atölyesi’nde pizza ve çikolata atölyeleri bekliyor. Çocukların yeni malzemelerle tanışarak el becerilerini geliştireceği atölyeler eğitmenler eşliğinde uygulanacak, ilk hafta pizza ikinci hafta çikolata atölyelerinin yapılacak. Minik şefleri pizza ve çikolatalı lezzetler bekliyor. Atölyeler, 24 Ocak – 08 Şubat tarihleri arasında her Cumartesi-Pazar 11.30/ 14.30 / 17.30 ve 28 Ocak Çarşamba – 04 Şubat Çarşamba günleri 12.00 / 15.00 saatlerinde Kanyon Macro Center içerisinde MacroAtelier’de gerçekleşecek.. Her seansa 8 çocuğun katılabileceği etkinliğin detaylı programı ise şöyle;

24 Ocak Cumartesi : 11.30 / 14.30 / 17.30
25 Ocak Pazar :11.30 / 14.30 / 17.30
28 Ocak Çarşamba :12.00 / 15.00
31 Ocak Cumartesi :11.30 / 14.30 / 17.30
01 Şubat Pazar :11.30 / 14.30 / 17.30
04 Şubat Çarşamba :12.00 / 15.00
07 Şubat Cumartesi :11.30 / 14.30 / 17.30
08 Şubat Pazar :11.30 / 14.30 / 17.30

Etkinliğe katılım için 0212 317 53 30 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
Kanyon'un Caz Hali
“Caz ile Masallar”

“Kanyon’un Caz Hali” konser serisi yılın ilk konseriyle caz severleri ağırlamaya hazırlanıyor. 25 Ocak Pazar günü 17.00-19.00 saatleri arasında Kerem Görsev’in evsahipliğinde ünlü sanatçı Deborah Davis’i ağırlayacak.

2009 yılından beri düzenlediği caz konserleriyle yepyeni bir konsept oluşturan Kanyon, dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin Kerem Görsev Trio ile birlikte sahne alacağı yılın ilk konseri “Kanyon’un Caz Hali”25 Ocak Pazar günü gerçekleştirecek.

Konsere özel oluşturulan “Caz ile Masallar” konseptiyle, başarılı sanatçı Deborah Davis, Kerem Görsev, Ferit Odman ve Kağan Yıldız’dan oluşan Kerem Görsev Trio’nun performans sergileyeceği konser ile caz severler Kanyon’un Caz Hali’ni yaşayacak.

New York’un the Blue Note, Birdland, Village Vanguard gibi saygın caz kulüplerinde konserler veren, dünya çapında bir çok dinleyicisi olan dahi yorumcu DEBORAH DAVIS, kusursuz performansıyla dinleyicilere unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak.

Kanyon’un Caz Hali konserleri önümüzdeki aylarda Kerem Görsev’in ev sahipliği ile farklı tarzdan dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin katılımı ile devam edecek. Kanyon ziyaretçilerinin ücretsiz olarak izleyebileceği konserler ile ilgili tüm gelişmeler Kanyon web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.
Orhan Pamuk İmza Günü
Orhan Pamuk, beklenen kitabı Kafamda Bir Tuhaflık’ın imza gününde 17.Ocak Cumartesi saat 14.30’da Kanyon D&R’da okurları ile buluşuyor.
Ferzan Özpetek’in Türkiye’deki ilk imzası D&R Kanyon’da!
2014 yılı boyunca çok satan ve çok konuşulan İstanbul Kırmızısı, efsanevi yönetmen Ferzan Özpetek’in ilk kitabıydı. Sinema serüvenindeki olağanüstü başarısına ek olarak, edebiyatta da iddialı bir çıkış yakalayan yazar, Türkiye’deki ilk imzasını bu hafta D&R Kanyon’da gerçekleştiriyor!

Can Yayınları ve D&R’dan yeni yıl sürprizi: Ferzan Özpetek’le ilk buluşma!


İstanbul Kırmızısı’nın okurla buluştuğu Şubat ayından bugüne, Ferzan Özpetek hayranlarının merakla beklediği ilk imza buluşması, 26 Aralık Cuma günü saat 17:00’de D&R Kanyon’da gerçekleşecek! Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da büyük ilgiyle karşılanan roman, kısa sürede on binlerce okurun başucu kitapları arasına girdi.

‘Hiçbir şey aşktan daha önemli değildir!’

Ferzan Özpetek, doğup büyüdüğü şehir olan İstanbul'u yıllardır uzaktan gözlemliyor. Bu sevginin ve hüznün romanı olan İstanbul Kırmızısı, sanatçının sinema eğitimi için İtalya'ya gidişine kadarki İstanbul yaşantısından izler taşıyor. Mesafelerle ölçülebilen uzaklığın kişiyi bir şehre ait olmaktan alıkoyamayacağını, önemli olanın şehirde yaşamak değil, şehri yaşatmak olduğunu gösteriyor. Filmleriyle tüm dünyada adından söz ettiren Ferzan Özpetek, romancılıkta da bir o kadar iddialı.

FERZAN ÖZPETEK

FERZAN ÖZPETEK, İstanbul’da, Kalamış’ta doğdu. 1976 yılından beri Roma’da yaşıyor. 1997’de senaryosunu yazıp yönettiği Hamam filmi Cannes Film Festivali’nde gösterildi ve büyük bir başarı elde etti. Harem Suare (1999) ve Cahil Periler’le (2001) Avrupa’nın en çok konuşulan yönetmenlerinden biri haline geldi. Karşı Pencere (2003), Kutsal Yürek (2005), Bir Ömür Yetmez (2007), Mükemmel Bir Gün (2008), Serseri Mayınlar (2010), Şahane Misafir (2012) filmleri, sanatçının bu başarısını perçinledi. 2011’de Aida ve 2012’de La Traviata operalarını yönetti. Filmleri dünyanın pek çok ülkesinde gösterilen ve birçok saygın ödül kazanan Özpetek için New York Modern Sanat Müzesi (MoMa) 2008 yılında bir retrospektif gösterim düzenledi.

İSTANBUL KIRMIZISI
Yazar: Ferzan Özpetek
Tür: Roman
Sayfa Sayısı: 144
Fiyat: 14 TL
Yayın Tarihi: Şubat 2014
Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nin Yıldızı Candan Erçetin
Ünlü Sanatçı Candan Erçetin En Güzel Fransız Şansonlarını, Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nde Söyleyecek

Bir kent alışkanlığı haline gelen Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri, bu yıl Türkiye’nin en büyük yıldızlarından birini ağırlıyor. Her yeni yıl arifesinde en popüler sanatçıların orkestraları eşliğinde özel olarak hazırladıkları seçki ile ziyaretçilerine coşkulu bir gece yaşatan Kanyon bu yıl da bu geleneği bozmuyor. 2015 yılı, Kanyon’da başarılı sanatçı Candan Erçetin ve orkestrası eşliğinde 28 Aralık Pazar günü unutulmaz bir konser ile karşılanıyor.

Bonjour Kanyon!

Bu yıl Paris havasına bürünen Kanyon’a özel hazırladığı repertuarı ile Candan Erçetin en güzel Fransız şansonlarının yanı sıra, klasikleşen şarkıları ile Kanyon ziyaretçilerine unutulmaz bir konser yaşatacak. Candan Erçetin bu özel gecede La Vie En Rose, Tombe La Neige, La Boheme, Champs Elysees gibi klasikleşen Fransız şansonları ile sevilen birçok şarkısını da seslendirecek.

Yeni yıl ruhunu tam anlamıyla yaşatacak olan konserde, dağıtılacak kırmızı ponponlu şallarına sarınan ziyaretçiler ise yeni yıla sıcacık bir merhaba diyecek.

Tarih: 28 Aralık 2014, Pazar
Yer: Kanyon Etkinlik Alanı –2 Katı
Konser Başlama: 18:00-20:00
Konser ücretsizdir.
En Yaratıcı Hediyeler Yılbaşı Hediye Pazarı İle Kanyon'da

“Bu sene ne hediye alacağım?” diye düşünenler, farklı hediyeler arayanlar için özenle seçilmiş alternatifler 19-23 Aralık tarihleri arasında Hediye Pazarı Kanyon’da.

Yılbaşı alışverişi Kanyon’da kurulacak Hediye Pazarı ile eğlenceli bir aktiviteye dönüşüyor. 19-23 Aralık tarihlerinde farklı yılbaşı hediyesi arayışındaki herkesi Kanyon’da birbirinden renkli ve yaratıcı alternatifler eşliğinde festival tadında aktiviteler bekliyor.

Sıkıcı Hediyelere Son!

Yılbaşı döneminde herkesin korkulu rüyası olan “sıkıcı hediyeler” Hediye Pazarı Kanyon’da ile tarihe karışıyor. Tasarım objelerin en eski adreslerinden Lunapark, mis kokulu mumları ile NYKS, kullananların bir daha vazgeçemeyeceği Niyo by Niyazi Erdoğan sırt çantaları, el yapımı leziz çikolataları ile Giona Chocolate, konuşan yastık kılıfları ile Pillow Talk, sıradışı tasarımlı neon ve pirinç dekorasyon ürünleri ile Karaköy Junk, rengarenk çorapları ile Rich & Vibrant, kişiye özel tasarım kulaklıkları ve evcil hayvan tasmaları ile Happy-Nes, sanatseverlere hitap eden hediye seçenekleri ile IKSV ve İstanbul Modern mağazaları, yılbaşı süslemelerinin en doğru adresi Bonvagon, birbirinden şirin köpek aksesuarları ile Dog and the City, yılbaşı özel ürünleri ile Chouchette, eski reklamlar ve film afişleri ile Kağıt Çocuk Aret, özgün takı tasarımları ile Der Liebling, beyler için aksesuar seçenekleri ile Mazura, tüm telif geliri Yırca’daki zeytinliklere bağışlanacak Zeytin Ajandası Kolektifi, el yapımı seramik objeler, çeşitli aksesuarlar, orijinal  tasarımlı aydınlatma elemanları ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapan Mae Zae, yaratıcı kanaviçeleri ile Mint ve rengarenk boncuklardan yapılan ürünleri ile Pixelol, Hediye Pazarı’nda Kanyon ziyaretçilerini en güzel hediye seçenekleriyle buluşturacak.

Alışverişin eğlenceli hali

Akustik caz manouche grubu Flapper Swing, yeni yıla özel melodilerden oluşan repertuarı ve neşeli performansları ile yeni yıl alışverişine eğlence katacak. Canlı müziğe eşlik edecek kış mevsiminin vazgeçilmez lezzetlerinden sıcak çikolata ve salep ikramlarının yanı sıra akordeon melodileri ve ücretsiz karikatür çizimi ile hediye alışverişi tam bir festivale dönüşecek.

Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!