Kanyon Radyo
Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
Tax Free
"Küçüklere Büyüklere Oyuncak" Kanyon'da
Her yaştan oyuncak meraklıları için; tasarımdan vintage’a, tahtadan antikaya her çeşit oyuncaklar, çocuk kitapları, rengarenk geçici dövmeler ve hayvan dostlarımız için özel oyuncaklar 7-8 Ağustos tarihlerinde, 12.00-20.00 saatleri arasında Kanyon’da buluşuyor.

Yaz tatili hızla devam ederken hem küçüklerin hem büyüklerin ilgisini çekecek çeşit çeşit oyuncağın yeni sahipleri ile buluşacağı cıvıl cıvıl bir oyuncak pazarı 7-8 Ağustos tarihleri arasında Kanyon’da kuruluyor.

El yapımı biblo ve tahta oyuncakları ile Architect Made ve Kay Bojesen, Gaziantep’ten İstanbul’a gelecek el örgüsü oyuncakları ile fenomen haline gelen Mon Joie, helipkopterden antika arabaya geniş seçkisi ile Büyüklere Oyuncaklar, yaz tatilinde okunacak en güzel çocuk kitapları ile Can Çocuk Yayınları, tahtadan minimal oyuncakları ile Gökmen Toy, özel beceri oyunları ile Kiddie Home, evde geçirilen yaz akşamlarının favorisi yap-boz’ları ile Hobby Galeri, vintage oyuncak koleksiyonu ile Özgür Antik, hem çocuklara hem büyüklere rengarenk sürprizler yapan geçici dövmeleri ile Tattly, birbirinden farklı zeka oyunları ile hem eğlendiren hem öğretenTürk Beyin Takımı, özel dikim tasarım oyuncakları ile her yaşa hitap eden olare Moda ve hayvan dostlarımız için tasarlanmış oyuncakları ile Bimamma, geliri LÖSEV derneğine bağışlanacak ürünleri ile LÖSEV Dükkan Kanyon etkinlik alanında kurulacak pazarda yerlerini alacak.

Çocuklara Özel AtölyelerÇocuklara özel ''bez çanta atölyesi'' ve Alp Gökalp'in Süper Kahramanlar Aktivite Kitabı ile hazırlayacağı fantastik atölyesi, rengarenk oyuncaklarla buluşacak olan çocuklara hem el becerilerini hem hayal güçlerini geliştirecekleri saatler yaşatacak. Atölyeler İçin 02123175330 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir.Atölye saatleri:
Bez Çanta Atölyesi: Cuma – Cumartesi: 14:30-15:30 ve 16:30-17:30
Süper Kahraman Aktivite Kitabı: Cuma – Cumartesi: 13:00 – 14:00
Kanyon'dan Eve Dönüşüm Muhteşem Olacak!
''Herkesin özel sürücüsü Uber'' uygulaması ile Kanyon’dan dönüşünüz ücretsiz!
Uber konfor ve rahatlığı ile Kanyon’dan dönüşünüzün ücretsiz olması için 22.Haziran.2015 - 05.Temmuz.2015 tarihleri arasında Kanyon mağaza ve restaurantlarından yapacağınız 1 günde toplam 100 TL harcama fişini, Kanyon -2 katındaki Uber standına getirmek ve Uber uygulamasını indirmeniz yeterli.
Kanyon’dan Eve Dönüşünüz Muhteşem Olacak kampanyasından yararlanma koşulları:

· Uber kodu alabilmek için 1 günde toplam 100 TL harcama fişi getiren Kanyon misafirimizin isim, soyisim, doğum tarihi, e-posta ve telefon bilgisinin alınması gerekmektedir.

· Kampanyadan yararlanmak için Kanyon -2 katındaki standa uğrayarak Uber uygulamasını indirmek ve hostese fişi gösterip, kampanya formunun doldurulması gerekmektedir. Bu sayede Kanyon’a geliş veya dönüşte Uber ile yapılacak ilk yolculuğun 50 TL’ye kadar olan kısmı ücretsiz olacaktır.

· Bu kampanya 22.Haziran.2015 - 05.Temmuz.2015 tarihleri arasında sadece Kanyon’a geliş veya Kanyon’dan dönüşte yapılan yolculuklarda geçerlidir. 50 TL ve üzeri yolculuklarda aradaki fark, Uber uygulamasına bilgisi verilen kayıtlı kredi kartına yansır.

· Bir kullanıcı bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.

· Kampanyadan tüm Kanyon mağaza (İş Bankası, Savaş Döviz, Sara Eskinaz ve Turkcell Mağazası’ndan yapılan tüm fatura ödemeleri harici) ve restaurantlarından yapılan harcamaların faturaları ile yararlanılabilir.
Dc Comics Kahramanları Kanyon'da Buluşuyor
DC Comics’in en sevilen "Justice League" kahramaları 14 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında her hafta sonu Kanyon’a konuk olacak. Çocuklar hem en sevdikleri kahramalarla buluşacak hem de eğlencenin tadına varacak.

Kanyon’un bu yıl çocuklara yaz tatili hediyesi DC Comics’in “Justice League” karakterlerinin başrolde olduğu eğlenceli etkinlikler olacak. Flash, Batman, Superman, Wonder Women ve Green Lantern her hafta sonu Kanyon’un küçük misafirlerini süper kahramanların dünyasına fantastik bir yolculuğa çıkaracak.

Yaz tatilinin keyfini Kanyon’da çıkaracak olan çocuklr Kahramanlarla Fotoğraf Alanı’nda Flash, Batman, Superman, Wonder Women ve Green Lantern ile fotoğraf çektirme şansı yakalarken Karton Maket Atölyesi ’nde en sevdikleri süper kahramanların 3 boyutlu maketlerini yapabilecekler. Air Gun Macerası ile düşmanlarla savaş alanında zaferler kazanırken Tırmanma Duvarı ’na tırmanıp, DC Comics Sergisi’ni gezme şansını yakalayabilecekler.

Bu özel deneyimi çocuğuna yaşatmak isteyenlerin rezervasyon için 0212 317 53 30 numaralı telefonu aramaları gerekiyor. Etkinlik, rezervasyon yaptırmış olma şartı ile 14 Haziran-12 Temmuz tarihlerinde her hafta sonu, 12.00-18.00 saatleri arasında her saat başı gerçekleşmektedir. Bu sıra dışı etkinlikte yerinizi almak için bir an önce rezervasyonunuzu yaptırın.
İncik Boncuk Takı Makı "Yeniden" Kanyon'da
Özel tasarım takılar, el işi deri aksesuarlar, son moda çantalar, vintage aksesuarlar, özgün emayeler, rengarenk geçici dövmeler ve yazın tüm renklerini yansıtan birbirinden zevkli ürünler; 12-13 Haziran tarihlerinde, 12.00-20.00 saatleri arasında, Kanyon’da sizleri bekliyor.

Özel tasarım ürünleri ile mutfaklara renk katan Bornn Emaye, tasarım ürünlerin en hip adresi Hipicon, arzu nesnesi kırtasiye ürünleri ile ofisleri renklendirecek Knock Knock, en özel seçkisi ile Lunapark, birbirinden farklı deri çantaları ile Rara Atelier, dekoratif ürünleri ile evlere farklı bir hava katan Nice To Have, vitraylarıyla Salı Atölye, rengarenk geçici dövmeleri ile bu yazın vazgeçilmezi olacak Tattly, el işi örme çantalarıyla modaya öncülük eden Tullaa, İzmir’in sevilen vintage butiği Küf Vintage Alsancak, “Bazı Kelimeler Çok Güzel” mottosu ile yola çıkan ve dilimizin en güzel kelimelerini defter, bez çanta ve posterlere taşıyan Lugât 365, iğne deliği kameraları ile Bitti Gitti, yazın vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlükleri ile Fashion@Eye, rengarenk papyonları ile Coxcomb, birbirinden eğlenceli konuşan tabakları ile Mojabuka, Babalar Günü için hediye seçenekleri sunan Tox Leather ’ın yanı sıra özel tasarım takı seçenekleriyle Gözde Atlı, Tar Tar Goods, Der Liebling, Midori, Yael Morel, Urban Bake ve Nott Kanyon etkinlik alanında kurulacak pazarda yerlerini alacak.
İncik Boncuk Takı Makı merakınız varsa 12-13 Haziran tarihleri arasında Kanyon’a uğramayı ihmal etmeyin.

www.facebook.com/events
''İstanbul Shopping Fest''te En Renkli Etkinlikler Kanyon’da
İstanbul’un en büyük alışveriş etkinliği İstanbul Shopping Fest kapsamında , 6-28 Haziran tarihleri arasında birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler Kanyon misafirlerini bekliyor.

Bu yıl beşincisi düzenlenecek Shopping Fest ile unutulmaz bir ‘İstanbul’ deneyimi ile alışveriş zevkini bir arada sunmaya hazırlanıyor. 6-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek festival, indirim ve kampanyaların yanı sıra, İstanbul’u keyifle yaşayıp keşfetmenizi sağlayacak etkinliklerle öne çıkacak. Alışveriş deneyimini farklı kitlere hitap eden etkinlikleri ile birleştirmesi ile öne çıkan Kanyon, bu özel dönemi dopdolu bir program ile kutluyor.

İncik.Boncuk.Süs.Püs.Takı.Makı Kanyon’da
Geçtiğimiz yıldan beri etkinlik alanında kurulan pazarlar ile farklı bir alışveriş deneyimi yaşatan Kanyon’da, 12-13 Haziran tarihlerinde aksesuar pazarı kurulacak. Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan İncik.Boncuk.Süs.Püs.Takı.Makı Kanyon’da ile en beğenilen tasarım takılar, son moda aksesuarlar ve babalar gününe özel farklı hediye seçenekleri yer alacak. Dj performansları ile hareketlenecek İncik.Boncuk.Süs.Püs.Takı.Makı Kanyon’da ile yazın en hit aksesuarlar Kanyon misafirleri ile buluşacak.

Tangonun kalbi yine Kanyon’da atacak!
Kanyon’da dokuzuncusu gerçekleşecek olan Milonga; dans tutkunlarını 10 Haziran’da Shoppng Fest’i dans ile kutlamaya davet edecek.Kesintisiz müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bulup katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunacak.

Çocuklara özel etkinlikler
Yaz tatili boyunca Kanyon’a gelen çocukları sevindirecek etkinliklerin startı da Shopping Fest ile verilecek. Superman, Batman, Catwoman, Flash ve Greenhood başta olmak üzere DC Comics’in en sevilen karakterleri okullar kapanmasının ardından, Haziran ve Temmuz aylarında her hafta Kanyon’a konuk olarak çocuklara yarışmalar, atölyeler ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle en güzel yaz tatili hediyesini sunacak.

Organikanyon ve Cuma Sahnesi ile haftasonu enerjisi Kanyon’dan
Datça Murat Çiftliği’nin taptaze ürünleri ve yeni yüzü ile Organikanyon her Cuma Kanyon’da tezgah açıyor. Kanyon misafirleri için bir alışkanlık haline gelen Organikanyon, Datça Murat Çiftliği’nde mevsimide üretilen doğal ve taptaze meyve ve sebzeleri ile her Cuma Kanyon’da yepyeni ürünleri misafirlere sunuyor.
Hafta sonuna hareketli bir geçiş yapmak isteyenler için Kanyon’un ziyaretçilerine hediyesi Cuma Sahnesi konserleri oldu. Cuma Sahnesi ile Kanyon’da Cuma günleri pop-up konserler ile hareketleniyor. Sokak müziği konsepti ile her Cuma birbirinden farklı grup ve sanatçıların performans sergilediği konserler ile ziyaretçiler swing – caz havasını Kanyon’da yaşıyor.

Gurme Mobil
Renkli tasarımı ve nostaljik görünümü ile Kanyon’un sürprizlerinden olan Gurme Mobil, her ay birbirinden lezzetli konuklarıyla Kanyon ziyaretçilerine tadına doyulmaz farklı lezzetleri tattırıyor. Şimdiye kadar Gram, Auf, Art Café, Juico, Cloud Nine Patisserie gibi farklı markalara ve sahipliği yapan Gurme Mobil, sürekli değişen markaları ile herkesi şaşırtmaya Shopping Fest’te de devam edecek.

Her yaşa ve zevke hitap eden tüm bu etkinliklerin yanı sıra; mağazalardaki Shopping Fest’e özel indirimleri ve her sene olduğu gibi konsept süslemeleri ile Haziran ayında Kanyon’da alışveriş keyfi dolu dolu yaşanacak.
Tangonun kalbi Kanyon’da atacak!
Bu yıl Kanyon’da 10.su gerçekleşecek olan Milonga; dans tutkunlarını 10 Haziran Çarşamba akşamını dans rüzgarı ile serinletmeye davet ediyor.

Kanyon, yaz akşamınızı gelenekselleşen Milonga ile serinletiyor. Kesintisiz müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bulup katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunacak.

Yaz Akşamı Milongasına katılıp Tango ritimlerini hissetmek isteyen herkesi
10 Haziran Çarşamba 19:30 – 24:00 saatleri arası Kanyon’a bekliyoruz.
''Urban Freestyle Fest'' Kanyon'da
19 Mayıs Haftası Kanyon’da spor, sanat ve heyecan birarada olacak. Dünyaca ünlü Red Bull sporcularının özel performansları, yarışmalar ve workshop’lar ile dopdolu bir hafta Kanyon’da gençleri bekliyor.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için adrenalin tutkunu tüm gençler Kanyon’da buluşuyor. Kanyon Urban Freestyle Fest ile 16-19 Mayıs tarihleri arasında dünyaca ünlü Red Bull atletleri, adrenalin dolu gösterileri ile Kanyon’a konuk oluyor.Red Bull atletlerinin sıradışı performanslarının yanı sıra, atölye çalışmaları ve ödüllü yarışmalar ile renklenecek Kanyon Urban Freestyle Fest’te gençliğin dinamizmi adrenalin ile buluşacak.

BMX, freerun, kaykay, paten takımları, özel showlar ve söyleşilerle gençlerle bulaşacak. Kanyon, Büyükdere Caddesi girişi ve etkinlik alanında kurulacak özel rampalarda gerçekleştirilecek workshoplar, yarışmalar, gösteriler ve gün boyu sürecek müzik yayını ile dört gün boyunca heyecan dolu bir festivale ev sahipliği yapacak. Her gün farklı bir dalda yapılacak yarışmalarda dereceye giren gençler, ödüllerini ünlü sporcuların elinden alma şansı yakalayacak.

STREET ART ZONE

Ünlü graffiti sanatçısı MET, profesyonel graffiti ekibi ile ortak bir çalışma yaparak Kanyon Urbanstyle Fest için “street art zone” adlı özel bir çalışmaya imza atacak. MET ve graffitti ekibi, Kanyon Büyükdere Girişi’nde ahşap bir duvarın üzerine özgün çalışmalarını oluşturuken, Kanyon etkinlik alanına yerleştirilecek “dijital street art” duvarında da katılımcılar kendi grafitti çalışmalarını yaparak sosyal medyada paylaşabilecekler.

SPORCULAR

INLINE SKATE

Stefan Horngacher (1983) - Avusturya

FREERUN

Jason Paul (1991) - Almanya

Pavel Petkuns (1992) - Litvanya

Dimitris Kyrsanidis (1995) - Yunanistan

BMX

Vasya Luk’yanenko (1992) - Ukrayna

Anton Evstifeev - Rusya

Marin Rantes (1995) - Hirvatistan

SKATEBOARDING

Maxim Kruglov (1989) - Rusya

Korahn Gayle (1988) – İngiltere

PROGRAM

16.05.2015
Paten // Büyükdere Meydanı


10:30 -11:30 : Isınma Turları
11:45 -12:45 : 1.Tur Elemeler
13:45 -14.30 : Yarı Final
14:45 -15:00 : Gösteri
15:00 -15:30 : Final
15:45 -16:00 : Ödül Töreni
16:00: İmza Etkinliği (Paten ve Freerun)

16.05.2015
Freerun // Etkinlik Alanı

15:30-16:30 : Isınma Turları
16:45-17:45 :1.Tur Elemeler
18:45-19.30 :Yarı Final
19:45-20:00 : Gösteri
20:00-20:30 : Final
20:45-21:00 : Ödül Töreni

17.05.2015
BMX // Büyükdere Meydanı

10:30-11:30 : Isınma Turları
11:45-12:00 : Gösteri
12:00-12:30 : Workshop
13:45-14:45 : 1.Tur Elemeler
15:00-15:45 : Yarı Final
16:15-16:30 : Gösteri
16:45-17:30 : Final
17:45-18:00 : Ödül Töreni
18:00 : İmza Etkinliği

19.05.2015
BMX // Büyükdere Meydanı

10:30-11:30 : Isınma Turları
11:45-12:00 : Gösteri
12:00-12:30 : Workshop
13:45-14:45 : 1.Tur Elemeler
15:00-15:45 : Yarı Final
16:15-16:30 : Gösteri
16:45-17:30 : Final
17:45-18:00 : Ödül Töreni
18:00 : İmza Etkinliği
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
TÜRKİYE’DE BİR İLK!
KANYON’A BREEAM’DEN “OLAĞANÜSTÜ” DERECESİ


Kanyon, işletmeye alınmış binalar için uygulanan “BREEAM” kriterleri doğrultusunda tasarım, bina yönetimi ve çevresel performans açısından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Olağanüstü” seviyesindeki sertifikayı Türkiye’de alan ilk ticari bina olarak büyük bir başarıya imza attı.

2012 yılında BREEAM kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek “Mükemmel” seviyesinde Türkiye’den sertifika alan ilk firma olan Kanyon, bu konudaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İSO 14001 çevre yönetim sistem sertifikasının alınması, 100 panellik güneş enerjisi sisteminin ardından kojenerasyon sisteminin devreye alınması, LED aydınlatmalarının yaygınlaştırılması, akustik ölçümleme ve izolasyonlar, davlumbaz egzost sistemine karbon filtre yapılması ile İTÜ Enerji Enstitüsü işbirliği gibi çalışmalar ile sürekli iyileşmeler yapan Kanyon, “Mükemmel” seviyesindeki sertifikasını, bu alanda en üst seviye olan “Olağanüstü” düzeyine çıkararak Türkiye’de bina yönetimi alanında bu seviyede sertifika alan ilk ticari yapı oldu.

BREEAM Sertifikası Hakkında

BRE Environmental Assessment Method (BREEAM) ilk olarak 1990'da İngiltere'de kullanılmaya başlanan, güncel olarak dünya genelinde 25 ülkede benimsenen bina çevresel değerlendirme sistemidir. BREEAM sertifikasının amacı bir binanın ne kadar çevreye duyarlı olduğunun standartlara bağlanarak ölçümünün yapılmasıdır. Var olan binalar (BREEAM In-Use) değerlemecisi proje süresince bina ekibi ile çalışmakta ve enerji, su, malzeme, atık, sağlık ve iç hava kalitesi, kirlilik, ulaşım, arazi kullanımı ve ekoloji konularında incelemeler yaparak ölçümlemektedir. Ölçümlemelerin ardından her kriterdeki hedefleri tespit edip binanın bu kriterlere uygunluğunu ortaya koymakta ve standartların altında kalan konuları iyileştirmeye çalışmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonunda denetçiler denetlemeyi yapmakta ve sonuçları raporlayarak BRE Global’e iletmektedir.