Kanyon Radyo
Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nin Yıldızı
“MFÖ”
Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl, MFÖ grubunu ağırlıyor.

Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri”, bu yıl müzik kariyerlerinde 45 yılı geride bırakan MFÖ’yü ağırlayacak. MFÖ’nün unutulmaz şarkılarının olacağı konserde, grubun en sevilen şarkıları 25 Aralık Pazar günü 18.00’de Kanyon misafirleri ile birlikte seslendirilecek.

Tümüyle kendilerine ait olan söz ve bestelerden oluşan albümleri, yurtiçi ve yurtdışı konserleri, aldıkları sayısız ödüller ve getirmiş oldukları yeniliklerle pop müzik tarihinin simgesi olan; Türkiye’nin en önemli ve köklü gruplarından MFÖ, sevenleriyle Kanyon’da buluşuyor.

Sakın Gelme’den, Mazaretim Var Asabiyim Ben’e, Ele Güne Karşı’dan Güllerin İçinden’e, Ali Desidero’dan Sarı Laleler’e, müzik sahnemize sayısız hit şarkı armağan eden MFÖ, geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri” ile Kanyon misafirlerine keyifli dakikalar geçirterek hatıralar arasında zmansız bir yolculuğa çıkartacak.

Yeni yılın karşılanacağı bu gecede MFÖ unutulmaz şarkılarını Kanyon misafirleri için seslendirilecek.

Tarih: 25 Aralık 2016 Pazar
Yer: Kanyon Etkinlik Alanı –2 Katı
Saat: 18:00-20:00

Konser ücretsizdir.
En Yaratıcı Hediyeler Yılbaşı Hediye Pazarı ile Kanyon’da
“Bu sene ne hediye alacağım?” diye düşünenler, farklı hediyeler arayanlar için özenle seçilmiş alternatifler 17-23 Aralık tarihleri arasında Hediye Pazarı Kanyon’da’da.

Yaklaşan yeni yıl için sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenlere 17-23 Aralık tarihleri arasında kurulacak Hediye Pazarı’nda takıdan, dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden, plaklara, oyuncaklardan, tasarım ürünlerine kadar özenle seçilmiş farklı hediye alternatifleri bir arada sunulacak.

Farklı tasarım ürünlerinin adresi Zmix, mis kokulu mumları ile NYKS, en yaratıcı ev dekorasyon ürünleri ile Dekorazon.com, eski reklamlar ve film afişleri ile Kağıt Çocuk, deri aksesuar seçenekleri ile Chivit, zamansız, kaliteli, sağlıklı emaye ürünlere olan tutkusuyla, eğlenceli ve karakter sahibi emaye ve porselen tasarımları ile Bornn, uçucu yağlardan doğal temizlik malzemelerine, katkısız nemlendiricilerden lavantalı uyku bebeklerine kadar geniş seçkisiyle Homemade Aromaterapi, birbirinden renkli ve eğlenceli kırtasiye, kartpostal, defter ve kağıtları ile Plumon, birbirinden şık erkek ürünleri ile Bey, doğal objeler, sıradışı bitkiler ve yalın malzemelerden oluşan el yapımı tasarımları ile Müz, evinizin havasını değiştirecek dekoratif ürünleriyle Nice To Have Me, şık ofis malzemeleri ve masaüstü düzenleyicileriyle Organize Ol, zengin plak seçkisiyle Pantheon Records, yastıkların konuştuğu tasarım ürünleriyle Pillow Talk, ev dekorasyonuna ahşap ve mermerin eşlik ettiği Das Maison, eğlenceli ve bir o kadar da detaycı tarzıyla Pia brand, seramikle tasarımın birleştiği Wohha on the Table, makromenin tasarımla buluştuğu Kanute, el yapımı tasarım oyuncaklarıyla Volare, çorapların en neşeli hali Happy Socks, eğlenceli kutularda sunulan lezzetli çaylarıyla Basilur Tea ve ahşap oyuncaklarıyla Zeytin Çekirdeği, Hediye Pazarı’nda Kanyon ziyaretçilerini en güzel hediye seçenekleriyle buluşturacak.
Sihirli Kış Kanyon'da
Kanyon bu yıl misafirlerine sihirli bir dünyanın kapılarını açıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aralık ayı boyunca Kanyon’a gelen herkesi birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

Ayrıca bu yıl yılbaşı alışverişini Kanyon’dan yapan misafirler Aralık ayında her güne bir iPhone 7 kazanma fırsatı yakalıyor.

2017’yi beklerken sevdiklerine farklı hediye alternatif arayanları buluşturan “Hediye Pazarı”ndan, çocukluğuna dönmek ya da çocukluğunun tadını çıkarmak isteyenler için Atlı Karınca’ya, yılbaşı sofraları için farklı alternatifler bir arada sunulacağı “Yılbaşı Pazarı”ndan sihirli performanslarıyla misafirleri şaşırtacak sihirbazlara kadar pek çok farklı seçenek Kanyon misafirlerini bekliyor. Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel Kanyon Yılbaşı Konseri’ nde ise bu yıl MFÖ, müzik severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Atlı Karınca Kanyon’da

1-23 Aralık tarihleri arasında etkinlik alanında yer alan atlı karınca ile çocukluğuna dönmek ya da çocukluğunun tadını çıkarmak isteyen tüm misafirler Sihirli Kış Kanyon’da keyfini Kanyon’da yaşayacak.

Sihir Evi Kanyon’da

1-16 Aralık arasında etkinlik alanında günde iki defa sihrin kapılarının açılacağı “Sihir Evi”nde misafirler sihirli bir dünyaya giriş yapacak.

Hediye Pazarı Kanyon’da Kuruluyor

17-23 Aralık tarihleri arasında kurulacak “Hediye Pazarı Kanyon’da”da takıdan dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden plaklara, oyuncaklardan tasarım ürünlerine kadar farklı yılbaşı hediye alternatifleri bir arada sunulacak.

Yılbaşı Pazarı Kanyon’da Kuruluyor

26-31 Aralık tarihleri arasında kurulacak “Yılbaşı Pazarı Kanyon’da”da ev yapımı reçellerden ekmeğe, çaydan glütensiz ürünlere ve çikolatalara, zeytinyağına birbirinden özel, yılbaşı sofraları için farklı alternatifler bir arada sunulacak.

Büyük Ödül

Kanyon’da Aralık ayı boyunca toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirler Kanyon geleneksel yılbaşı çekilişine katılarakher güne bir iPhone 7 kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için: www.yeniyilkanyonda.com
Kanyon’da “Benim Enerjim Bana Yeter”
Doğaya verdiği önemi hem mimarisi hem de çalışmaları ile her fırsatta sergileyen Kanyon, çevresel sorumluluk bilinciyle sürdürülebilirlik projelerine bir yenisini daha ekledi. Kanyon’nun farklı noktalarında belirlenen kinetik şarj noktalarına yerleştirilen ve elektrik üreten bisikletlerle elektronik cihazlarınızı doğaya hiçbir zarar vermeden, tamamen kendi enerjinizle şarj edebilirsiniz.

Hayatlarımızın her geçen gün daha da hızlandığı, her an ulaşılır olmanın daha da önemli olduğu günümüzde gelen aramaların, yanıtlamamız gereken maillerin, yapmamız gereken paylaşımların arkası kesilmezken biten şarjlarımızla uğraşmak oldukça yorucu. Kanyon sürdürülebilirlik projelerine bir yenisini daha ekleyerek, misafirlerinin bu sorununa, çevresel sorumluluk bilincini koruyarak çare oluyor.

“Benim Enerjim Bana Yeter” projesinde Kanyon’un kinetik şarj noktalarına yerleştirilen bisikletler günümüzün yaygın problemlerinden biri olan biten telefon şarjlarına çare olurken, doğayı korumanın önemini hatırlatan bir mesaj da veriyor. Kanyon’un farklı noktalarında oluşturulan Kinetik Şarj Noktaları’ nda kendi enerjinizi üreteceğiniz bisikletlerle elektronik cihazlarınızı şarj edebileceğiniz gibi doğanın korunmasına da destek olabileceksiniz.

Eğer siz de kendi enerjinizi yaratıp doğaya katkıda bulunmak istiyorsanız, sizi Kanyon Kinetik Şarj Noktaları’nda pedal çevirmeye bekliyoruz.
Yenilenen Kanyon Uygulaması Artık Yayında
Yeni ve farklı uygulamalarla her zaman misafirlerini şaşırtmayı başaran Kanyon, yenilenen mobil uygulaması ile Kanyon’da geçireceğiniz vakti artık daha keyifli, kolay ve eğlenceli hale getiriyor.

Günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan mobil uygulamalar arasında yerini alan “Kanyon” mobil uygulaması, misafirlerine Kanyon deneyimini yenilenen ve kişiselleştirilebilen ara yüzü ile sunmaya devam ediyor.

Apple ve Google Play marketlerden indirilebilen “Kanyon” mobil uygulaması sayesinde güncel Kanyon etkinliklerini öğrenebilir, hizmetler, fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Uygulamaya kayıt olurken yapacağınız seçimlerle uygulamanızı kişiselleştirilebilir hale getirerek ilginizi çekecek etkinlik ve fırsatlardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.

Uygulama içerisinde gezerken dilerseniz Radyo Kanyon’un internet üzerinden yayınını dinlemeye devam edebilirsiniz.

Sinema severler için Kanyon'da yer alan Cinemaximum sinemalarında gösterimde olan filmleri ve seansları takip edebilir ve en güncel Kanyon mağazaları hakkında bilgi de alabilirsiniz.

KanyonFit ise, uygulama içerisinde Haftanın Fit Tavsiyesi ve Haftanın Fit Menüsü ile kullanıcılarına sağlıklı ve fit olmalarına yardımcı olacak önerilerde bulunuyor. Aynı zamanda KanyonFit’in adım sayar özelliği ile hem gün içinde attığınız adım sayısını takip edebilir, hem de toplam adım sayınızı diğer Kanyon uygulaması kullanıcıları ile karşılaştırabilirsiniz.

Sizleri Kanyon uygulamasının yenilenen dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.
İstanbul’un En Sanatsal Gastronomi Buluşması ‘Contemporary Food Art Festival’ Başlıyor!
‘Contemporary İstanbul’ ile eşzamanlı olarak 1-6 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan ‘Contemporary Food Art Festival’, 30 Ekim tarihinde ‘Contemporary Food Art Festival Kanyon’da’ ile şehrin en sanatsal ve kreatif gastronomi buluşması olmaya hazırlanıyor.

TURYİD ve HYBRİD tarafından organize edilen, 30 Ekim tarihinde her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan şehrin buluşma merkezi Kanyon ev sahipliğinde başlayarak Coca Cola ve Unilever Food Solutions partnerliğinde, ‘Contemporary İstanbul’ desteği ile gerçekleşen ‘Contemporary Food Art Festival’da hem şefler hem de gastronomi sektörünün yaratıcı insanları bir araya gelecek ve birbirinden farklı tabaklar ve lezzetler tasarlayacak.

Festival kapsamında 30 Ekim Pazar günü Kanyon’da kurulacak şov mutfağı ve tadım alanı ile ‘Contemporary Food Art Festival Kanyon’da’ya katılacak restoranların şefleri ağırlanacak. İyi yemeği, iyi servis ve iyi müziği tercih eden herkes her zaman olduğu gibi Kanyon’da buluşacak. Özgün mimarisi, marka seçkisi ve her zevke hitap eden restoranları ile sabah kahvelerinden öğle yemeklerine, iş toplantılarından keyifli akşam yemeklerine kadar iyi vakit geçirirken yeni lezzetler keşfetmenin mümkün olduğu Kanyon’daki bu özel buluşmada misafirler, 1-6 Kasım tarihlerinde restoranlarda tadıma sunulacak olan özel menülerin ön tadımını gerçekleştirebilecek, şeflerin şovlarını izleyebilecek ve workshoplara katılabilecek.
Tangonun kalbi Kanyon’da atacak!
Bu yıl Kanyon’da 14.sü gerçekleşecek olan Milonga; dans tutkunlarını 28 Ekim Cuma akşamını sıcak dans rüzgarı ile karşılamaya davet ediyor.

Kanyon, gelenekselleşen Milonga ile sonbaharı karşılıyor. Kesintisiz müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bulup katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunacak. DJ Serçin Bediroğlu’nun tutkulu tango notaları ile Serdar Ömer ve partneri Ceren Öztünç ile Mehmet Sinan Özdemir ve partneri Evrim Kıvançer’in tango adımlarınıza eşlik edeceği bu sonbahar akşamında
Kanyon’da Her Yer Müzik Vol.4
“14-16 Ekim” tarihleri arasında “Cumadan Pazara”

Kanyon’un her yerinde yine müzik var. Şehrin müzik takviminde yerini alan ve dördüncüsü düzenlenecek festivalde farklı müzik tarzları, alternatif yorumlarla Kanyon misafirleri ile buluşacak.

Ekim ayında dördüncüsü düzenlenecek olan ve gelenekselleşen festival “Kanyon’da Her Yer Müzik”, şehrin müzik takviminde yerini aldı. İKSV’nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival Kanyon’un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelecek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. “Kanyon’da Her Yer Müzik”, mor ve ötesi, Hey Douglas ve Elif Çağlar & Kerem Görsev Quartet gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak.

Festival ana sahnesinin yıldız konukları, kısa sürede büyük bir başarıyı yakalayan Hey Douglas, her performansıyla kendine hayran bırakan mor ve ötesi ve Elif Çağlar ile birlikte sahne alacak olan Kerem Görsev Quartet olacak. Müziğine ruhunu katmayı başaran Kamufle Moral Band ve hem besteleri hem de tınılarıyla büyüleyen grup Ah!Kosmos “Kanyon’da Her Yer Müzik” ana sahnesinde performanslarını sergileyecek.

Ana sahne dışında; Kanyon’un farklı alanlarındaki özel performanslar ile müzik keyfi geniş bir alana yayılacak. D&R’da ileride ismini daha çok duyuracak Evrencan Gündüz, kendi besteleriyle müzik dünyasına yeni bir soluk getiren Nihil Piraye’nin yanı sıra, Joint Idea’da gerçekleşecek Istanbul Swing Dans Atölyesi ve sonrasında ana sahnede Flapper Swing ile yaşanacak Swing dansı coşkusuyla, müzik dünyasında yeni parlamaya başlamış Vera grubu, DotKanyonda’da Cenk Erdoğan, Escale’de Volkan Önol & Murathan Özbek ile Kanyon’un farklı yerlerinde karşınıza müziğin renkli notaları Kanyon’da hayat bulacak.

“Kanyon’da Her Yer Müzik”, 14-16 Ekim tarihleri arasında Kanyon’u güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak!

Etkinlikler ücretsizdir.

Program
14 Ekim Cuma

16.30 - D&R Evrencan Gündüz
17.30 – Ana Sahne Vera
19.00 – Ana Sahne Kamufle Moral Band
20.30 – Ana Sahne Hey Douglas

15 Ekim Cumartesi
17.00 – Wagamama Nihil Piraye
18.30 – Ana Sahne Ah! Kosmos
20.30 – Ana Sahne mor ve ötesi
22.00 – Escale Volkan Önol & Murathan Özbek

16 Ekim Pazar
14.30 – Joint Idea Swing Dance Workshop
16.00 – Ana Sahne Flapper Swing
17.30 – Dotkanyonda Cenk Erdoğan
19.00 – Ana Sahne Kerem Görsev Quartet & Elif Çağlar
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
TÜRKİYE’DE BİR İLK!
KANYON’A BREEAM’DEN “OLAĞANÜSTÜ” DERECESİ


Kanyon, işletmeye alınmış binalar için uygulanan “BREEAM” kriterleri doğrultusunda tasarım, bina yönetimi ve çevresel performans açısından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Olağanüstü” seviyesindeki sertifikayı Türkiye’de alan ilk ticari bina olarak büyük bir başarıya imza attı.

2012 yılında BREEAM kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek “Mükemmel” seviyesinde Türkiye’den sertifika alan ilk firma olan Kanyon, bu konudaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İSO 14001 çevre yönetim sistem sertifikasının alınması, 100 panellik güneş enerjisi sisteminin ardından kojenerasyon sisteminin devreye alınması, LED aydınlatmalarının yaygınlaştırılması, akustik ölçümleme ve izolasyonlar, davlumbaz egzost sistemine karbon filtre yapılması ile İTÜ Enerji Enstitüsü işbirliği gibi çalışmalar ile sürekli iyileşmeler yapan Kanyon, “Mükemmel” seviyesindeki sertifikasını, bu alanda en üst seviye olan “Olağanüstü” düzeyine çıkararak Türkiye’de bina yönetimi alanında bu seviyede sertifika alan ilk ticari yapı oldu.

BREEAM Sertifikası Hakkında

BRE Environmental Assessment Method (BREEAM) ilk olarak 1990'da İngiltere'de kullanılmaya başlanan, güncel olarak dünya genelinde 25 ülkede benimsenen bina çevresel değerlendirme sistemidir. BREEAM sertifikasının amacı bir binanın ne kadar çevreye duyarlı olduğunun standartlara bağlanarak ölçümünün yapılmasıdır. Var olan binalar (BREEAM In-Use) değerlemecisi proje süresince bina ekibi ile çalışmakta ve enerji, su, malzeme, atık, sağlık ve iç hava kalitesi, kirlilik, ulaşım, arazi kullanımı ve ekoloji konularında incelemeler yaparak ölçümlemektedir. Ölçümlemelerin ardından her kriterdeki hedefleri tespit edip binanın bu kriterlere uygunluğunu ortaya koymakta ve standartların altında kalan konuları iyileştirmeye çalışmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonunda denetçiler denetlemeyi yapmakta ve sonuçları raporlayarak BRE Global’e iletmektedir.