Kanyon Radyo
Ne yapsam?
Keşke böyle etkinlikler her yerde olsa!
Kanyon'da Her Yer Müzik Vol.6
13 – 15 Ekim tarihleri arasında “Cumadan Pazara” Kanyon’un her yerinden müzik sesleri yükselecek. İstanbul’un müzik takviminde yerini alan ve her yıl ilgiyle beklenen festivalde, alternatif yorumlarıyla sevilen müzisyenler Kanyon’da sahne alacak.

Program:

13 Ekim, Cuma
17.00-18.00: Dolu Kadehi Ters Tut(Ana Sahne- Etkinlik Alanı)
19.00-20.00: Ufuk Beydemir (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)
20.30-22.00: Yasemin Mori (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)
22.00-00.00: Monality (Escale)

14 Ekim, Cumartesi
16.30-17.30: Akın Sevgör (Joint İdea)
17.30-18.30: Sena Şener (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)
19.00-20.00: Melis Danişmend (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)
20.30-22.00: Can Bonomo (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

15 Ekim, Pazar
14.30-15.30: Deniz Tekin (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)
16.00-17.30: Mehmet Güreli (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)
18.00-19.00: Nilipek (Dotkanyonda)
18.30-19.30: Önder Focan, Sibel Köse & Kağan Yıldız (İntema Yaşam)
Aşkın dansı Kanyon'da
KANYON’DA SONBAHAR MİLONGASI

Kanyon, yıllardır ev sahipliği yaptığı Milonga Geceleri’ne bir yenisini daha ekliyor. 9 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek “Sonbahar Milongası” dans tutkunlarına unutulmaz bir yaz akşamı vaad ediyor.

Kanyon gelenekselleşen Milonga etkinliği ile tango severleri 9 Ekim Pazartesi akşamı bir kez daha dans rüzgarı ile karşılayacak. Müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bularak katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

Kanyon, daha öncekilerde olduğu gibi aşkın ve tutkunun dansı tangoyu bilenler pistteki yerini alırken, daha önce hiç dans etmemiş ya da dans etmek için zaman yaratamayan misafirler için de yeni bir fırsat sunuyor ve bir sonraki etkinlikte yer alabilmelerine imkan sağlıyor.

Tango ritimlerini hissetmek isteyen herkesi 9 Ekim Pazartesi akşamı 19.30 – 00.00 saatleri arasında Kanyon’a bekliyoruz.

Bırakın tango adımlarınıza eşlik etsin.
Eczacıbaşı VitrA Kanyon’da
Türk voleybolunun efsanesi, 7 Ekim’de voleybolseverler ile buluşuyor

#VoleybolKanyonda

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 07 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek “Voleybol Kanyon’da” organizasyonunda imza günü, fotoğraf çekimleri ve sürpriz etkinliklerle spor tutkunlarına unutulmaz deneyimler yaşatacak.

Eczacıbaşı VitrA, 2017-2018 sezonuna, Voleybol Kanyon’da etkinliğiyle “merhaba” diyecek.

Teknik Direktör Marco Aurelio Motta yönetiminde Güldeniz Önal, Meliha İsmailoğlu, Tijana Boskovic, Beyza Arıcı, Simge Şebnem Aköz, Thaisa Daher Pallesi, Hande Baladın, Rachael Adams, Büşra Kılıçlı, Jordan Larson, Ezgi Dilik, Yasemin Güveli, Gözde Yılmaz, Dilara Bağcı, Maja Ognjenovic gibi genç, dinamik ve mücadeleci oyuncularla sezona başlayacak olan Eczacıbaşı VitrA, tam kadro Voleybol Kanyon’da organizasyonunda olacak.

Her yıl sporseverlerle yıldız voleybolcuları buluşturan geleneksel Voleybol Kanyon’da etkinliği 7 Ekim Cumartesi günü düzenlenecek. İstanbullulara voleybol dolu bir gün yaşatacak ve voleybol sevgisini daha geniş kitlelere ulaştıracak organizasyonda, şu etkinlikler yer alacak:

“Marco Aurelio Motta Voleybol Öğretiyor”

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik kadrosunun katılacağı imza etkinliğiyle başlayacak organizasyon, Teknik Direktör Marco Aurelio Motta’nın gençlere voleybol öğreteceği “Marco Aurelio Motta Voleybol Öğretiyor” seansıyla devam edecek.

Motta, genç voleybolcularla çok değerli ipuçları paylaşıp, onlara tavsiyeler verirken; pas, smaç, manşet, servis, top ve taktik gençlerde olacak. Takımın Facebook sayfasında düzenlenecek yarışmayı kazanan 10 şanslı kişi, bu etkinliğe katılma şansı elde edecek.

Yıldızlarla aynı takımda maç yap

Genç voleybolcular, Voleybol Kanyon’da etkinlikleri kapsamında, rol modelleri yıldız voleybolcularla aynı sahada olma fırsatı da yakalayacak.

Eczacıbaşı VitrA Facebook sayfasında düzenlenecek yarışmayı kazanan 6 kişi, 23 Yaş Altı Dünya Voleybol Şampiyonası’nda en değerli oyuncu (MVP) seçilen Hande Baladın ve Tijana Boskovic ile takım olarak 4’e 4 maç yapma keyfini yaşayacak. Voleybolun yıldızları ile yan yana mücadele edecek voleybolseverler, bu iki yıldız oyuncunun yeteneklerini en yakından deneyimleme fırsatı bulacak.

Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan

Voleybol Kanyon’da organizasyonu kapsamında gerçekleştirilecek “Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan” etkinliği ise en yetenekli katılımcıların hediye kazanmalarını sağlayacak.

Etkinlik alanında kurulacak yarışma bölümündeki üç farklı hedefi pas, smaç ya da servis ile tutturan katılımcılar, tutturdukları noktaya göre hediyeler kazanacaklar.

Geleceğin şampiyonları sahaya çıkacak

Voleybol Kanyon’da etkinliğinin son bölümünde ise geleceğin şampiyonları sahada olacak.

9-12 yaş aralığındaki çocukların voleybol heyecanı sahaya taşınırken, turnuvayı kazanan miniklerle de sürpriz hediyeler paylaşılacak.

Ve Tiger da Kanyon’da…

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı’nın neşeli ve enerjik maskotu Tiger da Eczacıbaşı VitrA oyuncuları ile birlikte Kanyon’da taraftarlarıyla buluşacak.

Tigers Standı’nda yüz boyama ve taraftar grubuna katılma fırsatı

Tigers standına gelen katılımcılar, taraftar grubuna katılarak kaplan desenli yüz boyama etkinliğine katılacak ve eğlenceli bando ile çocuklarla birlikte eğlenip taraftar coşkusunu paylaşacak.

Oyuncularla ve takımla fotoğraf çektirme şansı

Voleybol Kanyon’da etkinliğinde sporseverleri keyifli fotoğraf alanları da bekliyor olacak. Katılımcılar, özel hazırlanmış fotoğraf alanlarında, tek tek oyuncularla ya da takımla beraber fotoğraf çektirme şansını yakalayacak.

Ayrıca organizasyon sırasında katılımcılar, takım ile selfie çektirme imkanının yanı sıra Voleybol Bilgi Yarışması ve eğlenceli voleybol oyunlarına da katılabilecek. Bu keyifli etkinlikler sırasında Radyo Kanyon DJ’leri de eğlenceli müzikleriyle organizasyona renk katacaklar.

ETKİNLİK PROGRAMI

12:00-13:00 Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı İmza Etkinliği
13:00-13:30 Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Teknik Direktörü Marco Aurelio Motta Voleybol Öğretiyor
13:30-14.00 Hande Baladın ve Tijana Boskovic ile “Takım Ol Maç Yap”
14:00-15.00 “Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan” Oyunu
15:00-17:30 Mini Voleybol Turnuvası

Etkinlik kapsamında;

Eğlenceli Voleybol Oyunları, Tiger Maskot, Tigers Yüz Boyama, ve Radyo Kanyon DJ’leri sizlerle…
Silikon Vadisi Kanyon'da!
GELECEĞİN MUCİTLERİ KANYON’DA BULUŞUYOR!

Çılgın buluşlara meraklı çocuklar 22 Eylül- 6 Ekim tarihleri arasında yeniden Kanyon’da buluşuyor. Drone yarışından kod yazmaya, programlamaya, robotlara ve oyun tasarımına kadar öğretici atölyeler eğlenceli deneylerle birleşiyor. Geleceğin mucitleri hep birlikte keşfediyor, üretiyor eğleniyor!

Silikon Vadisi Kanyon’da etkinliğine katılmak için 0542 430 30 83 ve 0542 430 30 84 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir.
Kanyon'da Yaz Milongası
Kanyon, yıllardır ev sahipliği yaptığı Milonga Geceleri’ne bir yenisini daha ekliyor. 24 Ağustos Perşembe günü gerçekleşecek “Yaz Milongası” dans tutkunlarına unutulmaz bir yaz akşamı vaad ediyor.

Kanyon gelenekselleşen Milonga etkinliği ile tango severleri 24 Ağustos Perşembe akşamı bir kez daha dans rüzgarı ile karşılayacak. Müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bularak katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

Kanyon, daha öncekilerde olduğu gibi aşkın ve tutkunun dansı tangoyu bilenler pistteki yerini alırken, daha önce hiç dans etmemiş ya da dans etmek için zaman yaratamayan misafirler için de yeni bir fırsat sunuyor ve bir sonraki etkinlikte yer alabilmelerine imkan sağlıyor.

Tango ritimlerini hissetmek isteyen herkesi 24 Ağustos Perşembe akşamı 19.30 – 00.00 saatleri arasında Kanyon’a bekliyoruz.

Bırakın tango adımlarınıza eşlik etsin.
Powerpuff Girls yeniden Kanyon’da!
Kanyon ve sevilen çocuk kanalı Cartoon Network tüm çocukları eğlenceye yeniden davet ediyor.
4 – 12 Ağustos tarihleri arasında Kanyon’da yer alacak dev platformda çocuklar, Powerpuff kızları ile bir kez daha tanışma fırsatı bulacak. Bilim Atölyesi’nde mini deneyleri uzman eşliğinde gerçekleştirme heyecanını yaşayacak olan çocuklar, Cartoon Network’ün özel olarak geliştirdiği Powerpuff Girls’le kodlama oyununu da deneyimleyecek. Eğlenceli araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlence; çocukları ve onlarla yaz tatiline keyifli bir başlangıç yapmak isteyen ailelerini bekliyor.


Kanyon ve Cartoon Network; çocukların yaz tatilini doya doya yaşamaları için renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol aktiviteli bir dünyanın kapılarını aralıyor.
4 – 12 Ağustos tarihleri arasında Kanyon’da çocuklara özel kurulacak dev platforma girenler, bu renkli dünyada sevimli ve yetenekli Powerpuff Girls ile tanışma ve birbirinden keyifli aktivitelerle eğlenme imkanına sahip olacak.

Etkinlik için özel olarak oluşturulan Bilim Atölyesi’nde, mini deneyler yapmanın heyecanını yaşayacak olan çocuklar, Türkiye’de ilk defa bu etkinlikte yapılacak Powerpuff Girls ile Kodlama Oyunu’nda çocuklar kodlamaya ilk adımlarını atacaklar. Dünyada giderek daha da önemi artan bir eğitim trendi haline gelen “kodlama” çocukların neden-sonuç ilişkisini kavrama yeteneğini geliştiriyor.

Tüm bunlara ek olarak, çocukların bir kısmı Resim Atölyesi’nde el becerilerini sergilerken bir kısmı da Top Atma köşesinde efsane kötü karakter Mojo Jojo’yu yenmeye çalışacak. Çocuklar, uzaktan kumandalı araba parkuru, yüz boyama ve keyifli aktivitelerle bu sınırsız eğlenceyi ücretsiz olarak doyasıya yaşayacak.
Milonga Kanyon'da
Tangonun kalbi Kanyon’da atacak!

Kanyon’da gelenekselleşen Milonga etkinliği, tango severleri 18 Temmuz akşamı dans rüzgarı ile karşılamaya davet ediyor.

Kanyon, Milonga ile dans tutkunlarına güzel bir yaz akşamı yaşatacak. Müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bulup katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunacak. Tango bilenler pistteki yerini alacak, öğrenmek isteyen misafirler ise tango eğitmenleriyle iletişime geçip bir sonraki Kanyon Milonga etkinliğinde dans edecek. Bırakın tango Kanyon’da adımlarınıza eşlik etsin.

Tango ritimlerini hissetmek isteyen herkesi 18 Temmuz Salı akşamı 19:30’da Kanyon’a bekliyoruz.
“İSTANBUL SHOPPING FEST”TE EN RENKLİ ETKİNLİKLER KANYON’DA
İstanbul’un en büyük alışveriş etkinliği İstanbul Shopping Fest kapsamında, 1-16 Temmuz tarihleri arasında birbirinden renkli etkinlikler Kanyon misafirlerini bekliyor.

Alışveriş deneyimine her zaman farklı bir yorum katan ve alışveriş kültürünü etkinliklerle birleştirerek eğlenceli hale getiren Kanyon, bu özel dönemi dopdolu bir program ile karşılıyor.

Tango Rojo dansıyla Kanyon’da keyifli bir yaz günü
Kanyon, misafirlerini müziğin ve dansın ritmine davet edecek. 1 Temmuz, Cumartesi günü, Tango Rojo dans performansıyla Kanyon misafirleri eğlenceli bir gün geçirecek.

Günseli Kato Sergisi Kanyon’da
Kültür- sanat aktivitelerine her daim önem veren Kanyon, festival kapsamında sanatseverleri, “Günseli Kanto ile Sanat Sohbeti” etkinliğinde bir araya getirecek. Başarılı bir minyatür ve seramik sanatçısı olan Günseli Kanto, sanat serüvenindeki deneyimlerini ve sanat anlayışına dair detayları Kanyon misafirleri ile paylaşacak. Sanatçı, 2 Temmuz, Pazar günü sanat tutkunlarıyla sohbet gerçekleştirecek.

Koku Meraklıları için Aslı Bilgin ile Aromaterapi Dersi Kanyon’da
Aromaterapi nedir, kokular zihnimizi ve ruhumuzu nasıl etkiler, hangi yağlar, hangi yollarla elde edilir? sorularını Aslı Bilgin, Kanyon misafirleri için cevaplayacak. Kokuların gizemli dünyası Kanyon’u saracak. 4 Temmuz, Salı günü aromaterapi üzerine egzotik bir atölye çalışması, Kanyon misafirlerini ağırlayacak.

Çocuklara Özel Etkinlikler Kanyon’da
Yaz tatili boyunca Kanyon’a gelen çocukları sevindiren etkinlikler de, İstanbul Shopping Fest döneminde devam edecek. 4 Temmuz, Salı günü çocukların, ebeveynleriyle birlikte keyifli vakit geçirmesini sağlayacak Orchard Kutu Oyunları, 8 Temmuz, Cumartesi günü Nilay Yılmaz’la Zeno ve Mondo ile Çocuklar için Boyama atölyesi ve 9 Temmuz, Pazar günü gerçekleşecek Anne Kutu oyunları ve 14 Temmuz, Cuma günü Tolga Gümüşay’ın Fotoğrafta Filizlenen Öyküler etkinliği Kanyon’un küçük misafirleri için güzel yaz tatili hediyeleri olacak.

Sağlıklı ve İyi Yaşam Trendleri Kanyon’da
Festival kapsamında 4 Temmuz, Salı günü düzenlenecek olan etkinliklerden biri de Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile İyi Yaşam Sohbeti. Bu alanda pratik ve faydalı bilgiler, sağlıklı yaşamayı kolaylaştıran öneriler, Dilara Koçak’ın anlatımıyla Kanyon misafirleriyle buluşacak.

Organikanyon’un enerjisi Kanyon’da
Datça Murat Çiftliği’nin taptaze ürünleri her Cuma olduğu gibi İstanbul Shopping Fest kapsamında da 7 Temmuz Cuma günü Kanyon’da tezgah açarken, misafirlerini sürpriz etkinlikler ile karşılayacak.

Sizin Burcunuzun Alışveriş Alışkanlığı Ne?
Burçlara göre alışveriş alışkanlığı mı olur, demeyin. Burçlar karakterimizi etkilediği gibi alışveriş alışkanlıklarımızı da etkiliyor. 11 Temmuz, Salı günü Astrolog Sare Palaska, Kanyon misafirlerine burçlarına göre nasıl alışveriş alışkanlıkları gösterdiklerini anlatacak.

Kanyon’da İstanbul Shopping Fest coşkusu, Aylin Yazıcıoğlu ile keyifli bir şef Sohbeti’nden, Fısstıkk ve Mikro Yeşillikler ile yemek sohbetlerine, Zeynep Özçoban ile enerji ve aura sohbetine pek çok etkinlik ile sürecek. İstanbul Shopping Fest’te, her yaşa ve zevke hitap eden bu etkinliklere Deniz Göngör ile Aquadrum müzik performansı ve Uninvited Jazz Band ‘ın sahne performansı ile eşlik edecek.

Etkinlikler ücretsizdir.
Kanyon @ Sosyal Medya
Keşke böyle sosyallik her yerde olsa!
TÜRKİYE’DE BİR İLK!
KANYON’A BREEAM’DEN “OLAĞANÜSTÜ” DERECESİ


Kanyon, işletmeye alınmış binalar için uygulanan “BREEAM” kriterleri doğrultusunda tasarım, bina yönetimi ve çevresel performans açısından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Olağanüstü” seviyesindeki sertifikayı Türkiye’de alan ilk ticari bina olarak büyük bir başarıya imza attı.

2012 yılında BREEAM kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek “Mükemmel” seviyesinde Türkiye’den sertifika alan ilk firma olan Kanyon, bu konudaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İSO 14001 çevre yönetim sistem sertifikasının alınması, 100 panellik güneş enerjisi sisteminin ardından kojenerasyon sisteminin devreye alınması, LED aydınlatmalarının yaygınlaştırılması, akustik ölçümleme ve izolasyonlar, davlumbaz egzost sistemine karbon filtre yapılması ile İTÜ Enerji Enstitüsü işbirliği gibi çalışmalar ile sürekli iyileşmeler yapan Kanyon, “Mükemmel” seviyesindeki sertifikasını, bu alanda en üst seviye olan “Olağanüstü” düzeyine çıkararak Türkiye’de bina yönetimi alanında bu seviyede sertifika alan ilk ticari yapı oldu.

BREEAM Sertifikası Hakkında

BRE Environmental Assessment Method (BREEAM) ilk olarak 1990'da İngiltere'de kullanılmaya başlanan, güncel olarak dünya genelinde 25 ülkede benimsenen bina çevresel değerlendirme sistemidir. BREEAM sertifikasının amacı bir binanın ne kadar çevreye duyarlı olduğunun standartlara bağlanarak ölçümünün yapılmasıdır. Var olan binalar (BREEAM In-Use) değerlemecisi proje süresince bina ekibi ile çalışmakta ve enerji, su, malzeme, atık, sağlık ve iç hava kalitesi, kirlilik, ulaşım, arazi kullanımı ve ekoloji konularında incelemeler yaparak ölçümlemektedir. Ölçümlemelerin ardından her kriterdeki hedefleri tespit edip binanın bu kriterlere uygunluğunu ortaya koymakta ve standartların altında kalan konuları iyileştirmeye çalışmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonunda denetçiler denetlemeyi yapmakta ve sonuçları raporlayarak BRE Global’e iletmektedir.